X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Zakopane najnowocześniejszym ośrodkiem na świecie. Na skoczni praca wre

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2020 12:08
Mimo trwającej pandemii koronawirusa trwa budowa kompleksu małych i średnich skoczni w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem. Przebudowywane są skocznie K-15, K-35, K-65 i K-85, a od nowa budowana jest skocznia K-23. Nowa będzie też kolej linowa. 
Audio
  • Adam Małysz podkreśla, że dla dobrego przygotowania się do sezonu zimowego jest sama możliwość skakania latem (PR1)
Modernizowany obiekt w Zakopanem
Modernizowany obiekt w ZakopanemFoto: Centralny Ośrodek Sportu

skoki baner 1200x660.jpg
SERWIS SPECJALNY - Puchar Świata w skokach 2019/2020

– Prace są bardziej zaawansowane, niż to było planowane. Bardzo cieszymy się z tej inwestycji, bo ona sprawi, że nasz ośrodek będzie dysponował jednym z najnowocześniejszych kompleksów skoczni na świecie – mówi dyrektor zakopiańskiego COS Sebastian Danikiewicz.

Obecnie trwają prace, które mają zabezpieczyć skarpę przed osunięciem, a także wylewane są specjalne ławy betonowe, na których oparta będzie konstrukcja zeskoku skoczni. Trwają też prace wykończeniowe w budynku medialno-socjalnym.

– Cieszę się, że udało nam się porozumieć z wykonawcą, dzięki czemu na przeciwstoku powstanie sala gimnastyczna o powierzchni blisko czterystu metrów kwadratowych, bo tego nie było w pierwotnym projekcie. Sala będzie służyć oczywiście skoczkom, ale nie tylko, również przedstawicielom innych dyscyplin – wyjaśnia Danikiewicz.

Po zakończeniu przebudowy małe i średnie skocznie będą spełniać wymogi Międzynarodowej Federacji Narciarskiej, co oznacza, że będzie można na nich organizować zawody międzynarodowe. Pomoże w tym m.in. nowoczesny system sztucznego dośnieżania oraz oświetlenie pozwalające na uruchomienie tylko przy jednej skoczni, bez konieczności oświetlania całego kompleksu.

(ah)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Koronawirus w sporcie. Reżim nieunikniony. Pięcioosobowe grupy będą mogły trenować w Spale i Wałczu

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2020 11:06
Obiekty Centralnego Ośrodka Sportu w Spale i Wałczu będą w pierwszej kolejności otwarte dla niewielkich grup sportowców – poinformowano w piątkowym komunikacie. Daty nie zostały jeszcze podane.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolejny etap znoszenia ograniczeń. Zobacz, co się zmieni w sporcie od 18 maja

Ostatnia aktualizacja: 13.05.2020 15:40
W związku z pandemią koronawirusa rywalizacja sportowa i rekreacja zostały zatrzymane. Powracanie do całkowitej normalności to wyzwanie, które podzielono na etapy. Wiadomo, ze piłkarska PKO Ekstraklasa wróci 29 maja, natomiast żużlowa PGE Ekstraliga - 12 czerwca.
rozwiń zwiń