X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Serie A: tysiąc młodych piłkarzy wchodzi do gry. TAURON Energetyczny Junior Cup czas zacząć

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2019 16:00
Tysiąc młodych piłkarzy, trzy spotkania eliminacyjne, jeden wielki finał – to może oznaczać tylko jedno - drugą edycję turnieju TAURON Energetyczny Junior Cup. W tej odsłonie 100 drużyn rozegra mecze eliminacyjne w Krakowie, Wrocławiu i Siemianowicach Śląskich. Wielki Finał zawodów, podobnie jak w pierwszej edycji, odbędzie się na TAURON Arenie Kraków. Patronami Turnieju są Ministerstwo Energii, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Stowarzyszenie SIEMACHA.
Trening piłki nożnej
Trening piłki nożnejFoto: Shutterstock.com

Druga edycja turnieju TAURON Energetyczny Junior Cup to dla ubiegłorocznych uczestników okazja do rewanżu, a dla drużyn biorących w nim udział po raz pierwszy – możliwość sprawdzenia swoich sił.

Pierwszą część eliminacji młodzi zawodnicy rozegrają 8 października w Com-Com Zone w Nowej Hucie, gdzie o wejście do Wielkiego Finału będzie rywalizować 40 drużyn. W drugiej i trzeciej części weźmie udział po 30 drużyn, a spotkania rozegrają się 9 października w Hali Orbita we Wrocławiu i 10 października w Kompleksie Sportowym Michał w Siemianowicach Śląskich.

- Druga edycja turnieju TAURON Energetyczny Junior Cup to kolejna okazja, aby w młodych osobach rozwijać takie obywatelskie cnoty, jak wytrwałość, rywalizacja oparta o szacunek do drugiego człowieka, umiejętność pracy w grupie i poświęcenie. Liczę na to, że ten tysiąc młodych zawodników oprócz dobrej zabawy, zwycięstw i sukcesów skorzysta z tej praktycznej lekcji budowania wspólnoty narodowej podsumował Filip Grzegorczyk, prezes zarządu TAURON Polska Energia.

W całym turnieju będzie ze sobą rywalizowało 100 drużyn - łącznie ponad 1000 młodych piłkarzy w wieku od 8 do 10 lat. Do Wielkiego Finału, organizowanego 14 listopada z okazji Święta Niepodległości, zakwalifikuje się po osiem najlepszych drużyn wyłonionych z każdej części eliminacji wojewódzkich, a zwycięska drużyna poleci na obóz szkoleniowy na Maltę.

TAURON Energetyczny Junior Cup to jedna z inicjatyw organizowanych w ramach programu „TAURON wspiera młodych sportowców” stworzonego na potrzeby wsparcia sportu młodzieżowego w wielu dyscyplinach m.in. piłki ręcznej i siatkówki.

pm, materiały promocyjne Tauron Polska Energia 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak