X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Witold Bańka nie przekaże ministerialnej pałeczki następcy

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2019 13:24
Beata Szydło w Polskim Radiu 24 zapowiedziała, że minister sportu Witold Bańka pozostanie na stanowisku po rekonstrukcji rządu. 
Audio
  • Beata Szydło o kontynuacji pracy ministra Bańki w MSiT (IAR)
Witold Bańka
Witold BańkaFoto: www.msit.gov.pl/pl/dla-mediow

Beata Szydło mówiła w Polskim Radiu 24, że doniesienia o jego odejściu w związku z rekonstrukcją były jedynie spekulacjami medialnymi, a Witold Bańka jest bardzo dobrym ministrem, który dużo zrobił dla sportu i młodzieży. 

- To jeden z najlepszym ministrów w rządzie i wybitny minister sportu. Zrobił bardzo dużo dla sportu młodzieży i w obszarach, które do tej pory były kojarzone z patologiami. Informacje o jego odejściu z rządu są tylko spekulacjami medialnymi - powiedziała wicepremier.

Minister sportu i turystyki w listopadzie podczas konferencji antydopingowej w Katowicach zostanie zatwierdzony jako szef Światowej Organizacji Antydopingowej. Jak sam zapowiada, jego celem będzie wyeliminowanie oszustów ze świata sportu. Jego kadencja rozpocznie się na początku przyszłego roku.

Jakie cele jako nowy szef Światowej Organizacji Antydopingowej wyznacza sobie Witold Bańka? Przede wszystkim ustanowienie funduszu solidarnościowego, który będzie miał na celu pomoc słabiej rozwiniętym krajom w prowadzeniu polityki antydopingowej. 

dk

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Witold Bańka szefem WADA: czułem się jak przed startem w najważniejszych zawodach

Ostatnia aktualizacja: 15.05.2019 08:41
- Ta decyzja to jednoznaczny wyraz uznania dla działań, które polski minister sportu i turystyki podejmuje na rzecz uwolnienia sportu od plagi niedozwolonego wspomagania - podkreślił prezes PKOl Andrzej Kraśnicki, gratulując Witoldowi Bańce, który w Montrealu został oficjalnie nominowany na stanowisko prezydenta Światowej Agencji Antydopingowej WADA. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Witold Bańka przedstawił priorytety swojej pracy w WADA. "Przede wszystkim fundusz solidarnościowy"

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2019 17:09
Witold Bańka mówi o sukcesie "nie tylko osobistym", ale też całej Polski. Minister Sportu i Turystyki skomentował dziś w Warszawie swoje powołanie na szefa Światowej Agencji Antydopingowej. Jego zdaniem, kluczowe było między innymi zaangażowanie jego zespołu i Ministerstwa Spraw Zagranicznych, bo kampania - jak mówił minister - była "niezwykle trudna".
rozwiń zwiń