more_horiz
Wiadomości

Serie A: Krzysztof Piątek strzela, Tiziano Crudeli szaleje. "El Pistolero w formie, czy jemu wytrzyma serducho?"

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2019 08:59
Włoski komentator Tiziano Crudeli po raz kolejny dał popis wyjątkowej radości po golu Krzysztofa Piątka. Polak został bohaterem sobotniego meczu AC Milan z Atalantą.
Krzysztof Piątek (z prawej) podczas meczu z Atalantą
Krzysztof Piątek (z prawej) podczas meczu z Atalantą Foto: EPA/PAOLO MAGNI

23 stycznia 2019 roku, po trwającym kilka tygodni transferowym serialu, Krzysztof Piątek podpisał kontrakt z AC Milan. Polak na San Siro pozostanie do 2023 roku. Jaką drogę przeszedł, by trafić do jednego z najpotężniejszych klubów Europy? Jak mu się wiedzie w nowym miejscu pracy? Zapraszamy do specjalnego serwisu poświęconego polskiemu piłkarzowi.  

Krzysztof_Piatek_banner.jpg
Krzysztof Piątek w AC Milan - serwis specjalny

Krzysztof Piątek zdobył dwie efektowne bramki, a jego Milan pokonał w Bergamo Atalantę 3:1 w 24. kolejce włoskiej ekstraklasy i umocnił się na czwartym miejscu w tabeli.

Fanem Milanu, ale i polskiego napastnika jest znany włoski komentator sportowy Tiziano Crudeli, który w bardzo ekspresyjny sposób wyraża swoja radość po golach reprezentanta Polski. Nie inaczej było w sobotni wieczór. 75-letni dziennikarz po raz kolejny miał okazję do celebrowania bramki autorstwa polskiego napastnika.

"Pio Pio Pio... Piątek" - krzyczał Crudeli w studiu telewizyjnym .

Polski piłkarz ma już 17 goli w lidze, o dwa ustępuje tylko Portugalczykowi Cristiano Ronaldo.

ah

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Serie A: BUM, BUM - dublet Krzysztofa Piątka w meczu Milanu z Atalantą. Polak goni Cristiano Ronaldo

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2019 07:57
Krzysztof Piątek zdobył dwie efektowne bramki, a jego Milan pokonał w Bergamo Atalantę 3:1 w 24. kolejce włoskiej ekstraklasy i umocnił się na czwartym miejscu w tabeli. Polski piłkarz ma już 17 goli w lidze, o dwa ustępuje tylko Portugalczykowi Cristiano Ronaldo.
rozwiń zwiń