more_horiz
Wiadomości

Policja wkroczyła na Arenę Lodową w Tomaszowie Mazowieckim

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2018 21:48
W Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim na początku grudnia, po raz pierwszy w historii, zostaną rozegrane zawody Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim.  
Łyżwiarstwo szybkie
Łyżwiarstwo szybkieFoto: Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim/Facebook/screen

Największe gwiazdy światowego łyżwiarstwa szybkiego i najlepsi polscy zawodnicy z mistrzem olimpijskim Zbigniewem Bródką na czele wystąpią w zawodach Pucharu Świata w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim 7, 8 i 9 grudnia. Na hali trwają przygotowania. Tymczasem podczas treningów łyżwiarzy odwiedzili policjanci, którzy postanowili sprawdzić jakie szybkości może osiagnąć panczenista podczas przygotowań do sezonu. 

Panczeniści sezon Pucharu Świata 2018/2019 zaingaurują już w najbliższy weekend. Pierwsze zawody odbędą się w Japonii - w Obihiro (16-18) i Tomakomai (23-25 listopada). Polskę reprezentować będzie 12 łyżwiarzy. W kadrze znaleźli się: kobiety - Karolina Bosiek, Natalia Czerwonka, Magdalena Czyszczoń, Kaja Ziomek; mężczyźni - Marcin Bachanek, Zbigniew Bródka, Sebastian Kłosiński, Piotr Michalski, Artur Nogal, Artur Waś, Adrian Wielgat, Patryk Wójcik. 

ah, PolskieRadio24.pl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

PŚ w short tracku: Natalia Maliszewska znów to zrobiła. Zobacz jak wygrywa Polka [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 12.11.2018 09:26
Natalia Maliszewska po raz drugi w tym sezonie wygrała wyścig na 500 metrów w zawodach Pucharu Świata w short tracku. Tym razem Polka triumfowała podczas zawodów w Salt Lake City.   
rozwiń zwiń

Czytaj także

Natalia Maliszewska: biegi pucharowe to jedynie proces, moim celem są igrzyska

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2018 12:23
Łyżwiarka Natalia Maliszewska odniosła drugie w sezonie zwycięstwo w zawodach Pucharu Świata w short tracku. Czy Polkę stać na zwycięstwo w klasyfikacji generalnej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

PŚ w short tracku: Natalia Maliszewska wróciła do kraju

Ostatnia aktualizacja: 13.11.2018 19:07
Liderka Pucharu Świata na dystansie 500 metrów w short tracku wróciła do kraju. Natalia Maliszewska w pucharowych zawodach w Ameryce Północnej odniosła dwa zwycięstwa, a raz zajęła czwarte miejsce. 
rozwiń zwiń