more_horiz
Wiadomości

Kamil Grosicki mógł grać w... Muchoborze Wrocław. Klub zebrał tylko.. 20,94 zł na wypożyczenie piłkarza Hull City

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2018 16:55
W ostatnich dniach pojawiła się interesująca propozycja dla Kamila Grosickiego. Wystepujący na co dzień w B-klasie Muchobór Wrocław złożył Hull City ofertę wypożyczenia reprezentanta Polski, ale klubowi na ten cel udało się zebrać tylko... 20,94 zł.  
Kamil Grosicki
Kamil Grosicki Foto: MediaPictures.pl / Shutterstock, Inc.

Kamil Grosicki znalazł się w orbicie zainteresowań B-klasowego klubu Muchobór Wrocław. Zespół z województwa dolnośląskiego przesłał nawet oficjalne pismo do angielskiego Hull City w sprawie pozyskania 30-latka na zasadzie wypożyczenia.

Problemem oczywiście okazała się kwota transferu. Drużynie z Wrocławia na ten cel udało się zebrać jedynie... 20,94 zł. Całą tę sytuację należy oczywiście traktować z przymrużeniem oka. Ofertę za byłego piłkarza m.in. Stade Rennais i Jagiellonii Białystok podpisał... Elvis Presley. 


Kamil Grosicki od 2017 roku występuje w Hull City, zespole grającym w Championship - zapleczu Premier League. 

W poniedziałek nowy selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek nie powołał Grosickiego na mecze z Włochami oraz Irlandią. 

(mb), Twitter 

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Kamil Grosicki autorem najładniejszej bramki sezonu w Hull City

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2018 10:45
Kibice występującego na zapleczu angielskiej ekstraklasy Hull City nagrodzili piłkarza tego klubu Kamila Grosickiego. Polak otrzymał nagrodę za najładniejszą bramkę w sezonie. Wyróżniono jego efektowny strzał z dystansu w listopadowym meczu z Sheffield United.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Selekcjoner Jerzy Brzęczek podał kadrę na mecz z Włochami i Irlandią. Grosicki bez powołania

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2018 17:01
Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek ogłosił listę piłkarzy powołanych na najbliższe mecze - 7 września z Włochami w Bolonii w Lidze Narodów oraz towarzyski z Irlandią 11 września we Wrocławiu.
rozwiń zwiń