X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

CBŚ przechwyciło wyroby tytoniowe warte ponad 7,5 mln zł

Ostatnia aktualizacja: 10.12.2013 08:43
2,5 tony gotowego tytoniu do palenia, 8,5 tony suszu i krajanki, 300 tys. papierosów i kompletną linię do ich produkcji - wszystko warte ponad 7,5 mln zł - przejęli policjanci z CBŚ, którzy w Małopolsce i na Śląsku rozbili grupę nielegalnie wytwarzającą papierosy.
CBŚ przechwyciło wyroby tytoniowe warte ponad 7,5 mln zł
CBŚ przechwyciło wyroby tytoniowe warte ponad 7,5 mln złFoto: policja.pl

Jak powiedział we wtorek Karol Jakubowski z zespołu prasowego Komendy Głównej Policji, podczas przeprowadzonej w ubiegłym tygodniu akcji zatrzymano też kilka osób. Wszystkim postawiono zarzuty działania w zorganizowanej grupie przestępczej i obrotu nielegalnymi wyrobami tytoniowymi. Dwie osoby zostały aresztowane na wniosek nadzorującej śledztwo w tej sprawie Prokuratury Rejonowej w Olkuszu. Policja przewiduje kolejne zatrzymania.

Produkty przeznaczone na rynki państw Europy Zach. i Wlk. Brytanii

- Ze zgromadzonego materiału dowodowego wynika, że grupa działała od kwietnia tego roku, a wytworzone przez nią produkty były przeznaczone na rynki państw Europy Zachodniej i Wielkiej Brytanii - powiedział Jakubowski.

Podczas wspólnej akcji policjanci i celnicy przeszukali mieszkania, magazyny i siedziby firm w Olkuszu, Sosnowcu, Sławkowie i Jaworznie. Rynkową wartość zabezpieczonych wyrobów policjanci szacują na ponad 7,5 mln zł, natomiast uszczuplenie na szkodę Skarbu Państwa - na co najmniej 8 mln zł.

Wśród znalezionych przedmiotów były gotowe opakowania papierosów. Zatrzymano też samochody służące do przewozu gotowych wyrobów.

PAP,policja.pl,kh

Czytaj także

Czterech mężczyzn oskarżonych o przemyt narkotyków

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2013 13:59
Ponad 6,5 kilo kokainy i heroiny przywieziono do Polski głównie z krajów Ameryki Południowej: Brazylii, Argentyny oraz z innych państw europejskich. W Katowicach rusza proces czterech mężczyzn oskarżonych o ten
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zatrzymano 10 podejrzanych o przemyt papierosów

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2013 10:29
Krakowskie CBŚ i Straż Graniczna zatrzymały 10 osób, które zajmowały się przemytem wyrobów tytoniowych zza wschodniej granicy oraz wprowadzaniem ich do obrotu na terenie prawie całej Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Udaremniono rekordowy przemyt marihuany w tym roku

Ostatnia aktualizacja: 04.12.2013 10:11
Funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej znaleźli w samochodzie obywatela Rosji blisko 36 kg marihuany wartej ponad milion złotych.
rozwiń zwiń