X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Wirtualny guzik „Start” wraca do systemu Windows

Ostatnia aktualizacja: 30.05.2013 17:41
Brak tego przycisku w programie Windows 8 wywołał wiele kontrowersji i teraz firma Microsoft wraca do poprzedniego rozwiązania.
Audio
  • Start wraca do Windowsa. Korespondencja Rafała Motriuka (IAR)
Wirtualny guzik Start wraca do systemu Windows
Foto: Glow Images/East News

Nie oznacza to jednak, że guzik „Start” będzie działał tak samo jak w poprzednich wersjach systemu Windows. Microsoft informuje na swym firmowym blogu, że „Start” będzie się pojawiał, wtedy gdy użytkownik przesunie kursor myszy w lewy dolny róg ekranu, będzie też cały czas widoczny na pasku zadań na komputerowym pulpicie. Poza tym, po jego naciśnięciu nie będzie pojawiać się znane menu z programami, folderami i ustawieniami; użytkownicy będą raczej przenoszeni do nowego Ekranu Startowego.

Zmiany pojawią się w najnowszej wersji systemu, Windows 8.1. Guzik „Start” był używany we wszystkich programach typu Windows od 1995 roku. Brak tej funkcji w wersji Windows 8 spotkał się z protestami wielu użytkowników.

Zobacz galerię - dzień na zdjęciach>>>

Czytaj także

PC przegrywają z tabletami

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2012 00:01
Mimo nowych wielordzeniowych procesorów, szybkich pamięci i wchodzących do użycia dysków flash dużej pojemności, chętnych do nabycia komputerów PC będzie w tym roku niewielu więcej niż w 2011 r. Inaczej rzecz się ma z tabletami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wydrukuj sobie pistolet w domu. Instrukcja usunięta z internetu

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2013 10:06
Student, który umieścił w sieci instrukcję stworzenia działającego pistoletu jedynie przy użyciu standardowej drukarki 3D, pod presją władz USA musiał ją usunąć.
rozwiń zwiń

Czytaj także

40 GB/s! Rekord prędkości danych pobity!

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2013 15:20
Nowy rekord prędkości transferu danych w sieci bezprzewodowej. Rekordową szybkość 40 gigabajtów na sekundę uzyskali niemieccy eksperci z Karlsruhe.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Naukowcy odnaleźli archaiczną... stronę internetową

Ostatnia aktualizacja: 25.05.2013 11:27
Pracownicy ośrodka badawczego CERN w Genewie po tygodniach poszukiwań znaleźli cenny dokument. Nie są to starożytne manuskrypty, ale jedna z pierwszych stron internetowych.
rozwiń zwiń