X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Tragedia na Elbrusie. Relacja ratowników

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2013 15:20
Znaleziono ciała Polaka i Irańczyka - alpinistów, którzy zaginęli w marcu na zboczach góry Elbrus. Ciała są teraz transportowane do bazy ratowników we wsi Terskoł.
Audio
  • Rosyjscy ratownicy znaleźli ciała Polaka i Irańczyka - korespondencja Włodzimierza Paca (IAR)
Elbrus
ElbrusFoto: Mirritil/Wikimedia Commons/CC

Chizir Ojtow, dyżurny z elbruskiej grupy poszukiwawczo-ratowniczej powiedział Polskiemu Radiu, że we wtorek ratownicy wykorzystując dobrą pogodę podczas oblatywania góry Elbrus na wysokości 4900 metrów zauważyli rzeczy alpinistów i z wyglądu ciało jednego z nich. „W środę 24 ratowników udało się na poszukiwania alpinistów i zostali oni odnalezieni” .

Polak został znaleziony na prawo od Skał Pastuchowa. Irańczyk 50 metrów wyżej od niego. Polski alpinista został już rozpoznany, gdyż posiadał przy sobie paszport. Ojtow dodał, że ratownicy nie wiedzą kiedy dokładnie alpiniści rozpoczęli wspinaczkę i kiedy stracono z nimi łączność. - Oni u nas się nie rejestrowali - podkreśla. Elbruska służba ratunkowa twierdzi, że informację o zaginięciu alpinistów otrzymała z polskiej ambasady 15 marca.

Elbrus to najwyższy szczyt Kaukazu i Rosji. Liczy 5642 m n.p.m.

''IAR/aj

Zobacz więcej na temat: elbrus Rosja wypadek
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Tragedia na Elbrusie. Znaleziono ciało Polaka

Ostatnia aktualizacja: 02.04.2013 14:25
Rosyjscy ratownicy znaleźli ciała Polaka i Irańczyka - alpinistów, którzy zaginęli w marcu na zboczach góry Elbrus. Ciała są teraz transportowane do wsi Terskoł.
rozwiń zwiń