X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Tusk poręczył za nowych ministrów: dadzą radę

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2013 16:47
Podczas oficjalnego wręczenia nominacji przez prezydenta nowym ministrom, premier zapewnił, że są oni w stanie sprostać każdemu wyzwaniu.
Audio
Donald Tusk
Donald TuskFoto: PAP/Bartłomiej Zborowski

Szef rządu podkreślił, że w trudnym dla Polski okresie nowy szef jego kancelarii Jacek Cichocki, nowy szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz oraz wicepremier Jacek Rostowski będą troszczyli się o nasz kraj. Jego zdaniem, dobro ojczyzny jest dla nich "największym nakazem" i ugruntowanym przekonaniem. Donald Tusk dodał, że polityka obecnie wymaga szczególnej odporności, siły i determinacji, których źródłem jest głęboki patriotyzm. W jego opinii, wszystkie te cechy reprezentował odchodzący z kancelarii Tomasz Arabski. Tusk zapewnił, że był on "fundamentem wzajemnego zaufania" w Radzie Ministrów.

Prezydent Bronisław Komorowski wręczył w poniedziałek nominacje nowym ministrom. Na stanowisko wicepremiera został powołany minister finansów Jacek Rostowski. Nowym szefem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Komitetu Stałego Rady Ministrów - w miejsce Tomasza Arabskiego - został dotychczasowy minister spraw wewnętrznych Jacek Cichocki. Na tym stanowisku zastąpił go Bartłomiej Sienkiewicz. Tomasz Arabski został odwołany z funkcji w Kancelarii Premiera, bowiem zamierza ubiegać się o stanowisko ambasadora Polski w Madrycie.

Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH >>>

IAR/aj

Czytaj także

Zmiany w rządzie. Piechociński: to powrót do pozycji wyjściowej

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2013 18:34
Lider PSL nie obawia się, że drugi wicepremier zagrozi jego pozycji w rządzie. Janusz Piechociński przypomina, że w ubiegłej kadencji rząd miał już dwóch wicepremierów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cichocki i Sienkiewicz "słabi, zależni od szefa"

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2013 09:30
W jeden dzień mogą przestać być ministrami, choćby nie wiem, co przygotowali i wymyślili - tak o Cichockim i jego następcy mówi publicysta Bogumił Łoziński. Również przyszłość Jacka Rostowskiego nie wszystkim wydaje się różowa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Zdjęcie tygodnia". Tusk żegna Arabskiego [FOTO]

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2013 15:53
Tomasz Arabski odchodzi z Kancelarii Premiera. Arabski przez kilka lat był jednym z najbliższych współpracowników Donalda Tuska.
rozwiń zwiń