X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Czarne chmury nad TVP. Prezes pożegna się z fotelem?

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2013 06:00
Z nieoficjalnych informacji "Rzeczpospolitej " wynika, że strata publicznej telewizji za 2012 r. może wynieść nawet do 230 mln zł.
Budynek TVP
Budynek TVPFoto: Wikipedia/CC/ VanNouten

Jak pisze "Rz.", to byłby jeden z najgorszych wyników finansowych TVP w ostatnich latach. I choć prezes TVP Juliusz Braun zapewnia, że w 2013 r. wyprowadzi telewizję na prostą, to wśród kadry kierowniczej TVP, ale także polityków partii wchodzących w skład medialnej koalicji (PO-PSL-SLD), coraz częściej słychać, że niebawem może się pożegnać ze stanowiskiem.
Resort skarbu oczekuje od zarządu TVP realizacji programu naprawczego oraz restrukturyzacji kosztowej spółki. Wdrożenie nowej struktury ma nastąpić w tym roku. Pytanie, czy przyniesie oczekiwane efekty i czy TVP ma czas, by na nie czekać - czytamy w gazecie.
PAP/agkm

Czytaj także

Poradnik KRRiT - przygotuj się na Telewizję Cyfrową!

Ostatnia aktualizacja: 22.01.2013 15:30
31 lipca 2013 roku telewizja cyfrowa zastąpi w pełni tradycyjną analogową. Widzowie w całej Polsce już dziś za cenę jedynie abonamentu radiowo – telewizyjnego, bez dodatkowych umów i opłat mają dostęp do kilkunastu kanałów cyfrowej jakości, a ich liczba ciągle rośnie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zdrojewski: abonament to anachronizm

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2013 07:40
Minister kultury nie wie, kiedy zostanie rozwiązany problem mediów publicznych. - Decyzja nie zależy ode mnie - mówił w Jedynce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Abonament – twojej firmy też nie ominie

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2013 13:07
Innymi słowy – za posiadane odbiorniki radiowe i telewizyjne bezwzględnie należy płacić. Kogo dotyczy ten obowiązek i co grozi za jego niedopełnienie, zdradza na antenie Czwórki rzecznik prasowy Polskiego Radia, Radosław Kazimierczak.
rozwiń zwiń