X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Tunezja: zamieszki podczas pogrzebu lidera opozycji

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2013 15:05
Policja użyła gazu łzawiącego, aby rozproszyć demonstrantów, zebranych wokół cmentarza w stolicy Tunezji - Tunisie.
Pogrzeb Szokriego Belaida
Pogrzeb Szokriego BelaidaFoto: PAP/EPA/STR

Manifestanci skandowali, że naród chce upadku reżimu. Doszło do starć. Demonstranci nie wpuścili na cmentarz jednego z polityków rządzącej koalicji, Mouldiego Riahiego. Rodzina Szokriego Belaida oświadczyła wcześniej, że nie życzy sobie obecności członków rządu na pogrzebie.
Szokri Belaid był jednym z najważniejszych przywódców opozycji w Tunezji. Został zastrzelony w środę niedaleko swojego domu. Jego siostra oskarża rządzących krajem islamistów z partii Ennahda, że przyczynili się do zabójstwa.
Świecka opozycja od wielu tygodni oskarża rządzących umiarkowanych islamistów o uleganie wpływom radykalnych salafitów. Zdaniem opozycji, rządzący przekształcają Tunezję w państwo religijne. Tuż po zabójstwie Belaida premier ogłosił, że chce rozwiązać rząd i powołać bezpartyjny gabinet fachowców. Nie zgodziła się jednak na to rządząca Ennahda.
Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH>>>
IAR, kk

''

Czytaj także

Lider opozycji zastrzelony. Premier: to akt terroru

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2013 12:04
48-letni Szokri Belaid, przewodniczący Ruchu Demokratycznych Patriotów, został zastrzelony przed swoim domem w Tunisie (Tunezja).
rozwiń zwiń

Czytaj także

W protestach po zabójstwie lidera opozycji zginął policjant

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2013 07:58
W środę został zastrzelony przywódca Ruchu Demokratycznych Patriotów Szokri Belaid. Po ujawnieniu tej informacji w stolicy Tunezji - Tunisie doszło do protestów.
rozwiń zwiń