X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Siemoniak o zespole: inicjatywa warta zachodu

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2013 14:00
Eksperci, którzy pracowali przy wyjaśnianiu katastrofy smoleńskiej, chcą teraz tłumaczyć zawiłości tematu zwykłym obywatelom.
Audio
Siemoniak o zespole: inicjatywa warta zachodu
Foto: Wikipedia

Jednym z pomysłodawców powołania zespołu ekspertów jest obecny szef Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych i były członek komisji Jerzego Millera, Maciej Lasek.

Inicjatywę pochwala szef MON. Tomasz Siemoniak uważa, że każda próba rzetelnego wyjaśnienia zawiłości, związanych z przyczynami smoleńskiej tragedii, jest warta zachodu.
Zobacz specjalny serwis poświęcony katastrofie smoleńskiej >>>

Minister Siemoniak uważa, że opinia publiczna powinna dostać wiarygodną, popartą faktami wiedzę na temat wydarzeń z 10 kwietnia 2010 roku. Szef MON jest przekonany, że obecnie istnieje potrzeba przekazania Polakom tez z raportu komisji ministra Millera, które będą poparte dowodami wprost z tego dokumentu, a zaprezentowane przez osoby pracujące w tej właśnie komisji.
Maciej Lasek w rozmowie z Informacyjną Agencją Radiową powiedział, że zespół ekspertów nie będzie od nowa wyjaśniał przyczyn katastrofy. Chodzi raczej o informowanie o faktach i recenzowanie pojawiających się co i rusz kolejnych teoriach na temat przyczyn katastrofy Tupolewa.
Według byłego członka komisji Millera zespół mógłby weryfikować na przykład pojawiające się teorie o zamachu czy trotylu na wraku samolotu.
Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie powstanie zespół ekspertów. Przewodniczący PKBWL ma nadzieję, że szybko.

Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH>>>

IAR, to

Czytaj także

Kleiber: niektóre wątki Smoleńska można wyjaśnić

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2012 07:30
Zdaniem prof. Michała Kleibera z PAN liczba osób, które "wątpią" jest coraz większa i będzie rosła jeśli nie podejmiemy decyzji, że "wyjaśnimy sprawę katastrofy smoleńskiej do końca".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Śledztwo smoleńskie: przesłuchania w styczniu

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2012 09:51
Po Nowym Roku można się spodziewać przesłuchań świadków w śledztwie dotyczącym niedopełnienia obowiązków przez polskich prokuratorów w Smoleńsku - pisze "Nasz Dziennik".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rosjanie będą sądzeni. Politycy: to nie przełom

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2012 13:32
Czterej rosyjscy żołnierze służby zasadniczej, którzy skradli karty kredytowe Andrzeja Przewoźnika na miejscu katastrofy smoleńskiej, staną przed sądem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nowy zespół ws. Smoleńska: zweryfikujemy hipotezy

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2013 14:35
Powstanie kolejny zespół ekspertów, który będzie zajmował się okolicznościami katastrofy smoleńskiej.
rozwiń zwiń