X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Margaret Thatcher opuściła szpital po operacji

Ostatnia aktualizacja: 29.12.2012 21:13
W ubiegłym tygodniu 87-letnia była brytyjska premier poczuła się źle, trafiła do szpitala i w zeszły czwartek poddała się zabiegowi usunięcia narośli w pęcherzu.
Audio
Margaret Thatcher
Margaret ThatcherFoto: Wikipedia/Margaret Thatcher Foundation

Wiadomość o wypisaniu lady Thatcher ze szpitala podała BBC, powołując się na swoje źródła. Nie jest jednak do końca jasne, czy wróciła do domu, czy też dalszą rekonwalescencję odbędzie w prywatnym hospicjum. Przyjaciele Żelaznej Damy twierdzili, że zabieg był w minimalnym stopniu inwazyjny i była premier zniosła go dobrze. Jeszcze przed operacją obecny konserwatywny premier, David Cameron zamieścił na Twitterze życzenia szybkiego powrotu do zdrowia lady Thatcher.

W 2002 roku była premier doznała serii niewielkich udarów, a kilka lat później jej córka przyznała, że matka cierpi na demencję starczą. Dwa lata temu nie czuła się dość dobrze, by wziąć udział w wydanym na jej cześć przyjęciu urodzinowym na Downing Street. Również w tym roku nie było jej w gronie byłych szefów rządu na uroczystym obiedzie z okazji diamentowego jubileuszu królowej Elżbiety II. W październiku pani Thatcher miała jednak dość sił, aby na swoje 87 urodziny wyjść do restauracji ze swym synem Markiem i jego żoną.

''IAR, to

Czytaj także

Margaret Thatcher - brytyjska "Żelazna Dama"

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2021 05:40
- Ona bardzo szybko narzuciła swój styl rządów. Taki, w którym właściwie nie było miejsca na dyskusje. To z całą pewnością nie były rządy zespołowe - mówił na antenie PR redaktor Marek Ostrowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Była premier Margaret Thatcher w szpitalu

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2012 11:33
W piątek przeszła operację usunięcia niewielkiej narośli w pęcherzu moczowym. Teraz odpoczywa po zabiegu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Margaret Thatcher nie wraca do domu po zabiegu

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2012 14:24
Była brytyjska premier Margaret Thatcher pozostanie w szpitalu przez kilka dni. Jej bliscy zapewniają, że 87-latka czuje się dobrze.
rozwiń zwiń