X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Zespół Laska kontra zespół Macierewicza

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2012 08:28
Rząd wesprze pomysł Macieja Laska, szefa Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych - pisze "Gazeta Wyborcza", która powołuje się na szefa Kancelarii Premiera -Tomasza Arabskiego.
Zespół Laska kontra zespół Macierewicza
Foto: PRSteam.net/wikipedia

Lasek chce powołać zespół, który będzie prostował rozmaite teorie smoleńskie. Jego zdaniem jest to spowodowane tym, że społeczeństwo nie wie, gdzie leży prawda ws. katastrofy pod Smoleńskiem.

Zespół mógłby się spotkać już w styczniu. Gotowość udziału deklaruje połowa członków komisji Millera. Zgłaszają się też uczeni, m.in. z Politechniki Warszawskiej.

***

Katastrofa polskiego samolotu wojskowego w Smoleńsku miała miejsce 10 kwietnia 2010 roku. Zginęło w niej 96 osób m.in.: prezydent RP Lech Kaczyński z małżonką, ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski, wicemarszałkowie Sejmu i Senatu, grupa parlamentarzystów, dowódcy wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP, pracownicy Kancelarii Prezydenta, szefowie instytucji państwowych, duchowni, przedstawiciele ministerstw, organizacji kombatanckich i społecznych.

Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH>>>

Czytaj także

PiS chce debaty ekspertów w sprawie Smoleńska

Ostatnia aktualizacja: 14.12.2012 15:26
Antoni Macierewicz zaproponował, by pod koniec stycznia na jednym z warszawskich uniwersytetów odbyła się debata ekspertów z komisji Millera i parlamentarnego zespołu zajmującego się katastrofą.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Konfrontacja Macierewicza z Millerem? Tak, ale..."

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2012 09:02
Artur Dębski, wiceprzewodniczący Ruchu Palikota, twierdzi, że spotkanie dwóch komisji Millera i Macierewicza powinno się odbyć, ale poza kamerami.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miller wierzy we wnioski raportu Millera

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2012 11:01
Według szefa SLD Leszka Millera, cała wiedza o przyczynach katastrofy smoleńskiej jest w raporcie komisji Jerzego Millera, która je badała.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W programie szczytu UE Rosja nie ma sprawy zwrotu wraku TU-154

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2012 13:00
Podniesienia tej kwestii na piątkowym szczycie w Brukseli domagał się minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski i prosił o to szefową unijnej dyplomacji.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Zespół Antoniego Macierewicza odniósł sukces"

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2012 09:39
Zdaniem publicysty "Newsweeka" Cezarego Łazarewicza przez działania zespołu Macierewicza wiele osób zaczęło zastanawiać się, czy w Smoleńsku nie doszło do zamachu, a władze musiały na to zareagować.
rozwiń zwiń