X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Wojciech Smarzowski reżyserem obrazu o... raku prostaty

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2012 20:31
Fundacja Rak'n'Roll rozpoczęła nową kampanię "Gadaj Badaj", której celem jest nakłonienie mężczyzn zagrożonych nowotworem prostaty do badań profilaktycznych. Do współpracy zaproszono reżysera "Wesela", "Domu złego" oraz "Róży".
Kadr ze spotu wyreżyserowanego przez Wojciecha Smarzowskiego
Kadr ze spotu wyreżyserowanego przez Wojciecha SmarzowskiegoFoto: youtube.com

Rak prostaty to jeden z najczęściej spotykanych u panów nowotworów. Zwykle na początku choroby nie daje objawów, dlatego tak ważne jest, aby regularnie kontrolować stan gruczołu: ponad połowa przypadków jest wykrywana we wczesnej fazie podczas badań profilaktycznych.

Jak podkreśla Fundacjam rak prostaty to w Polsce temat tabu. Mężczyźni nie tylko się nie badają, ale nadal niechętnie o tym mówią. W filmie reklamującym kampanię, wyreżyserowanym przez Wojciecha Smarzowskiego, wzięli udział: Kinga Preis, Magdalena Popławska, Olga Bołądź i Leszek Lichota.

Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH >>>

gadajbadaj.pl, gs