X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Badają sprawę podpalenia auta szefa policji w Łodzi

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2012 13:24
Łódzka policja i prokuratura badają sprawę podpalenia prywatnych samochodów dwojga łódzkich policjantów, m.in. komendanta miejskiego policji w Łodzi.
Badają sprawę podpalenia auta szefa policji w Łodzi
Foto: tomasz przechlewski/wikimedia commons/cc

Auto szefa policji doszczętnie spłonęło, drugi samochód spalił się częściowo. Do podpaleń doszło w nocy z wtorku na środę.

Po godz. 1 policja otrzymała sygnał od strażaków o płonącym samochodzie na osiedlu Retkinia. Kilkuletnie audi A4 należące do komendanta miejskiego policji w Łodzi doszczętnie spłonęło.

Rzeczniczka łódzkiej policji podinsp. Joanna Kącka poinformowała, że wstępne oględziny wskazują na celowe podpalenie.

Pół godziny wcześniej pojawił się sygnał o innym samochodzie, który palił się na łódzkim osiedlu Olechów. Audi A3 zostało szybko ugaszone przez okolicznych mieszkańców i dlatego nie spłonęło całkowicie. Okazało się, że samochód należy do policjantki z wydziału dochodzeniowego komendy wojewódzkiej w Łodzi. Według policji funkcjonariuszka nie otrzymywała wcześniej gróźb.

Z nieoficjalnych informacji PAP ze źródeł zbliżonych do sprawy wynika, że policja łączy te zdarzenia ze środowiskiem łódzkich pseudokibiców piłkarskich.

Zobacz naszą galerię DZIEŃ NA ZDJĘCIACH >>>

Zobacz więcej na temat: audi a3 audi a4 Łódź

Czytaj także

Porwał i dwa lata gwałcił nastolatkę. Uciekła, dziecko zostało

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2012 07:48
Koniec tragicznej historii w amerykańskim stanie Illinois. Przetrzymywana dwa lata nastolatka, która była uznana za zaginioną, uciekła z domu oprawcy, pozostawiając urodzone mu dziecko.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Warszawa: policja szuka 13-letniej Kasi

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2012 09:59
Katarzyna Justyna Kuriata po raz ostatni była widziana 22 sierpnia przy ul. Brzezińskiej w Warszawie. Do tej pory nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szef gangu paliwowego wpadł w policyjną zasadzkę

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2012 11:09
Policja zatrzymała Krzysztofa G., poszukiwanego trzema listami gończymi, szefa gangu, specjalizującego się we wprowadzaniu do obrotu nielegalnego paliwa.
rozwiń zwiń