X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Nie ma informacji o zgrożeniu Stadionu Narodowego"

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2012 14:40
Wprowadzenie pierwszego stopnia alarmowego dotyczącego zagrożenia terrorystycznego ma charakter wyłącznie prewencyjny - powiedział szef MSW Jacek Cichocki.
Audio
Nie ma informacji o zgrożeniu Stadionu Narodowego
Foto: PAP/Radek Pietruszka

To był pierwszy, istotny sygnał o potencjalnej możliwości wystąpienia zagrożenia terrorystycznego. Komentując zatrzymanie tratwy na Bugu, na której znajdowały się ładunki wybuchowe, minister Cichocki powiedział, że takich sygnałów nie wolno lekceważyć.

Uspokajał jednak, że nie ma żadnych konkretnych przesłanek, które wskazywałyby na realne zagrożenie terrorystyczne.

Minister zapewnił, że nie ma żadnych informacji nt. zagrożenia, zarówno jeśli chodzi o Stadion Narodowy, jak i inne obiekty.  - Mieliśmy pewne informacje związane ze znalezieniem pewnego ładunku na granicy zewnętrznej Polski, w którym były materiały wybuchowe, i który mógłby wskazywać na to, że być może ktoś mógł planować jakieś działanie terrorystyczne. Ale nie mamy informacji, które wskazywałyby na to, że istnieje zagrożenie dla jakiegokolwiek konkretnego obiektu w Polsce - powiedział Cichocki.

W środę wieczorem wprowadzony został pierwszy, najniższy stopień stanu alarmowego. Szef MSW wyjaśnił, że pierwszy stopień alarmowy ma charakter prewencyjny i podnosi on gotowość służb w skali całego kraju. Można się spodziewać, że na ulicach będziwe więcej policjantów i że będą oni sprawdzać obywateli. Jacek Cichocki zapowiedział, że w niedzielę centrum antyterrorystyczne przeprowadzi analizę sytuacji i jeżeli będzie z niej wynikać, że nie ma sensu utrzymywać stanu gotowości, to minister wystąpi do premiera z prośbą o jego obniżenie.

Zobacz galerię dzień na zdjęciach >>>

to

Czytaj także

Stan podwyższonej gotowości w Polsce

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2012 16:26
Polskie służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo postawione w stan podwyższonej gotowości. Taką decyzję podjął premier Donald Tusk w związku z tajemniczym znaleziskiem na Bugu.
rozwiń zwiń