X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Radny pochwalił kiboli na Twitterze. Będzie kara?

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2012 13:10
Klub radnych SLD złożył do komisji etyki wniosek w sprawie wpisu na Twitterze radnego PiS Macieja Maciejowskiego, dotyczącego przemarszu rosyjskich kibiców w dniu meczu Polska-Rosja.
Maciej Maciejowski
Maciej Maciejowski Foto: Facebook / Maciej Maciejowski

Dzień po meczu Polska – Rosja, przy okazji którego na ulicach Warszawy doszło do bijatyk pseudokibiców, radny PiS napisał na Twitterze: "Żałuję, że Policja nie zabroniła marszu Rosjan i honoru Polski musieli bronić +kibole+. Brawo dla nich! Nie dajmy sobie pluć w twarz".

W kolejnym z wpisów radny zaznaczył - na prośbę władz PiS - że są to jego prywatne poglądy. Wobec mężczyzny warszawskie PiS wszczęło jednak postępowanie dyscyplinarne.

Wiceprzewodniczący warszawskiego klubu radnych SLD Sebastian Wierzbicki określił wpis jako "skandaliczny".  - Każdy, kto ma Twittera i umie czytać ze zrozumieniem, wie co napisałem - powiedział z kolei Maciejowski. Wyjaśnił, że pisząc "kibole", miał na myśli kibiców, którzy m.in. na forach internetowych sprzeciwiali się przemarszowi rosyjskich kibiców.

Jeśli Komisja Etyki Rady Warszawy uzna, że radny naruszył powszechnie przyjęte zasady etyczne, może zwrócić mu uwagę, udzielić napomnienia lub nagany. Radny od decyzji rady może się odwołać.

Zobacz galerię DZIEŃ NA ZDJĘCIACH

PAP, ei

Czytaj także

Prezydent Warszawy przeprasza gości za kiboli

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2012 12:14
- Chciałabym, żeby wnioski do sądu były surowe. Było to skandaliczne zakłócenie porządku – mówiła o zamieszkach pseudokibiców Hanna Gronkiewicz-Waltz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Kilkuset durniów, a nie sprawa polityczna”

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2012 14:23
Nie doszło do historycznej bitwy polsko-rosyjskiej. Kilkuset durniów z jednej i z drugiej strony usiłowało udowodnić, że są ważniejsi od zwykłych ludzi i od mistrzostw Europy – mówił Donald Tusk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rosja upomina się o swoich pseudokibiców

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2012 12:59
Rosyjskie MSZ ma nadzieję, że wszyscy Rosjanie zatrzymani w Polsce za udział w bójkach, będą mogli jak najszybciej wrócić do kraju.
rozwiń zwiń