X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Mecz Gwiazd na Stadionie Narodowym

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2012 07:34
Zmierzą się sławne osobistości z Polski i Ukrainy. W polskiej drużynie zagrają m.in. Mariusz Czerkawski, Marcin Dorociński, Paweł Deląg.
Mecz Gwiazd na Stadionie Narodowym
Foto: www.meczobunarodow.pl

Na Stadionie Narodowym w Warszawie o godzinie 15.15 rozpocznie się mecz z udziałem sportowców i gwiazd showbiznesu z Polski i Ukrainy.

Bramy stadionu zostaną otwarte dwie godziny przed meczem, a na jego terenie rozpocznie się akcja społeczna 'Kocham Polskę' i będzie trwała do godziny 17:00. Przy Stadionie Narodowym w Warszawie zostaną ustawione litery, które utworzą ogromny napis: „♥Polska”. Przewidziane są atrakcje dla dzieci i dorosłych.

W drużynach zagrają m.in. dziennikarze, aktorzy i piosenkarze, a także sportowcy na co dzień reprezentujący inną dyscyplinę. "Mecz Gwiazd Obu Narodów" ma służyć zacieśnieniu relacji między obu krajami. Dochód z imprezy zasili częściowo konta domów dziecka z Warszawy i z Kjowa. W polskich barwach zagrają m.in. Marcin Dorociński, Mariusz Czerkawski, Mateusz Damięcki, Paweł Deląg, Tomasz Iwan, Robert Janowski, Piotr Kraśko, Piotr Kupicha, Liber, Radosław Majdan, Mezo, Rafał Mroczek czy Maciej Orłoś. Z ukraińskich nazwisk Polakom powinni być znani m.in. tancerz Żora Koroliow czy aktor z serialu "Na Wspólnej" Oleg Sawkin.

IAR/stadionnarodowy.org/agkm

Zobacz galerię: DZIEŃ NA ZDJĘCIACH >>>

Czytaj także

Stacja Stadion już gotowa. Kiedy pojadą pociągi?

Ostatnia aktualizacja: 24.04.2012 18:33
Stacja kolejowa Warszawa Stadion, kluczowa z punktu widzenia organizacji meczów Euro 2012 w Warszawie, została dopuszczona do użytkowania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polska liga nie zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 27.04.2012 10:21
Stadion Narodowy w Warszawie tylko dla meczów międzynarodowych? Zdaniem szefa MSW Jacka Cichockiego, nie jest on przystosowany do spotkań ligowych o podwyższonym ryzyku.
rozwiń zwiń