X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Czy rocznica "Waltera" propaguje komunizm?

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2012 10:44
Przeciwnicy organizacji uroczystości przed pomnikiem gen. Karola Świerczewskiego ps. "Walter" w bieszczadzkich Jabłonkach będą obserwować, czy nie dojdzie do złamania prawa.
Pomnik gen. Karola Świerczewskiego w Jabłonkach
Pomnik gen. Karola Świerczewskiego w Jabłonkach Foto: Kolanin/CC/Wikipedia

Zobacz galerię - Dzień na zdjęciach>>>

Będziemy obecni podczas nich, żeby zobaczyć, czy gen. Świerczewski nie będzie gloryfikowany - powiedział "Dziennikowi Polskiemu" Szymon Modrzejewski, lider protestu, przewodniczący Stowarzyszenia Magurycz.

Uroczystości w Jabłonkach, w 65. rocznicę śmierci gen. Karola Świerczewskiego ps. "Walter", organizuje Stowarzyszenie Lepsze Dziś z Rzeszowa, pod hasłem pojednania polsko-ukraińskiego.

Urząd Marszałkowski w Rzeszowie, który dofinansował imprezę, zastanawia się nad cofnięciem tej dotacji - czytamy w gazecie.

aj

Czytaj także

65. rocznica śmierci generała Karola Świerczewskiego

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2012 17:10
Mimo odpowiedzialności za klęskę 2. Armii Wojska Polskiego pod Budziszynem był czczony przez propagandę PRL-owską jako bohater i patriota.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Chcieli uczcić Świerczewskiego, stracą dotację?

Ostatnia aktualizacja: 29.03.2012 15:58
Zarząd Województwa Podkarpackiego rozważa wycofanie dotacji dla Stowarzyszenia "Lepsze Dziś" z Rzeszowa, które organizuje sobotnie uroczystości w 65. rocznicę śmierci gen. Karola Świerczewskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gloryfikacja komunistycznego generała za publiczne pieniądze?

Ostatnia aktualizacja: 30.03.2012 12:05
"Rzeczpospolita" pisze, że rządząca Podkarpaciem koalicja PO - PSL z publicznych pieniędzy dofinansowuje uroczystości w 65. rocznicę śmierci sowieckiego generała Karola "Waltera" Świerczewskiego.
rozwiń zwiń