X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

"Nie ma różnicy między Palikotem i Lepperem"

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2011 11:30
Janusz Steinhoff, były wicepremier w rządzie Jerzego Buzka powiedział, że styl, który był prezentowany przez Andrzeja Leppera stał się dość powszechny na obecnej scenie politycznej.
Audio
Janusz Steinhoff
Janusz SteinhoffFoto: PR

Gość "Salonu politycznego Trójki" dodaje, że Andrzej Lepper był niewątpliwie politykiem zdolnym, jednak stylu polityki, który uprawiał nie aprobuje.

- Nie widzę żadnej różnicy między stylem uprawiania polityki, który prezentuje Janusz Palikot i prezentował Andrzej Lepper przed kilkoma laty. Obu tych polityków nie akceptuję i budzą oni mój sprzeciw - dodał.

Janusz Steinhoff odniósł się także do stylu uprawiania polityki przez rząd PO-PSL, który ocenia "nieźle" natomiast źle ocenia poziom reform i politykę w finansach publicznych. Gość radiowej Trójki podkreślił, że przed nowym rządem stanie kluczowy problem reformy finansów publicznych.

- Podjęcie koniecznych w społecznym odbiorze, ale trudnych decyzji np. o zmianie wieku emerytalnego itd. (...) Trzeba mieć świadomość, że czas tego czterolecia był czasem niewystarczająco wykorzystanym jeśliby brać pod uwagę długofalowe skutki dla stanu finansów publicznych. Przed nowym rządem stanie wielki problem.

Minister gospodarki w rządzie Jerzego Buzka nie wierzy w zapewnienia ministra finansów Jacka Rostowskiego, że w 2015 roku budżet będzie zrównoważony.

- Nie wiem za pomocą jakich narzędzi. Pamiętajmy o tym, że deficyt sektora finansów publicznych w tam tym roku to było prawie 118 mld zł - przypomina Steinhoff.

Były wicepremier podkreślił jednak, że nie krytykuje rządu generalnie, bo jak zaznaczył sytuacja gospodarcza w Europie i świecie jest niekorzystna.

aj

Czytaj także

Miller: chciałbym znać stan finansów państwa

Ostatnia aktualizacja: 16.06.2011 09:12
Rząd powinien przedstawić rzeczywisty, a nie uszminkowany i zapudrowany stan gospodarki - mówił w Salonie politycznym Trójki były premier Leszek Miller.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Politycy PiS zdemolowaliby gospodarkę

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2011 12:15
Paweł Olszewski (PO): Politycy PiS-u nie za bardzo rozumieją mechanizmy, które funkcjonują w gospodarce. Gdybyśmy słuchali ich rad bylibyśmy dziś w takiej sytuacji, w jakiej teraz jest Grecja.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lewica zaatakuje rząd Tuska VAT-em?

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2011 06:13
SLD chce, by na następnym posiedzeniu Sejmu odbyła się debata nad stanem finansów publicznych.
rozwiń zwiń