X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Polskieradio.pl na twojej komórce

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2011 14:56
Posiadaczy smartfonów zapraszamy do korzystania z oficjalnych aplikacji mobilnych Polskiego Radia.
foto: Agnieszka KamińskaPR
foto: Agnieszka Kamińska/PRFoto: Agnieszka Kamińska/PR

Aplikacje są dostępne za darmo do pobrania na telefony iPhone (oraz tablety iPad ) w serwisie Apple App Store , na telefony z systemem Android w serwisie Google Android Market oraz na telefony Windows Phone 7 w serwisie Windows Phone Marketplace .

- Zależało nam na tym, aby przenieść cały nasz serwis internetowy na urządzenia mobilne. Mamy w nim mnóstwo interesujących treści, które cenią nasi słuchacze. Chcieliśmy, aby mieli do nich dostęp wszędzie, gdzie się znajdują, czyli nie tylko w pracy i w domu, gdzie najczęściej korzystamy z komputera, ale także np. na spacerze, czy w drodze na spotkanie. Staraliśmy się maksymalnie wykorzystać możliwości wszystkich platform. Dzięki temu aplikacja umożliwia prosty i wygodny dostęp do naszych treści - mówi Krzysztof Mielech, zastępca dyrektora portalu Polskiego Radia odpowiedzialny za wdrożenie projektu.

iPhone/Android:

''

 

''

 

iPad:

''

 

Windows Phone:

''

 

''

 

''

 

Aplikacje mobilne przenoszą treści z portalu internetowego polskieradio.pl na telefony komórkowe pozwalając użytkownikom czytać, słuchać i oglądać interesujące ich informacje. Umożliwiają słuchanie na żywo programów radiowych przez telefon, a także odsłuchiwanie poszczególnych nagrań i czytanie wszystkich newsów znajdujących się na portalu.

Oferują streaming pięciu anten dostępnych na falach radiowych (Jedynka, Dwójka, Trójka, Czwórka - Radio z Wizją i Polskie Radio dla Zagranicy) oraz prawie stu kanałów dostępnych do tej pory tylko na stronie internetowej moje.polskieradio.pl . Dają również możliwość oglądania na żywo Programu 4 Polskiego Radia (Czwórki - Radia z Wizją). Dzięki wyszukiwarce każdy może znaleźć coś dla siebie, od programów historycznych po najnowsze przeboje muzyczne, czy popularne audycje.

Słuchacze, którzy zalogują się w aplikacji swoim loginem i hasłem z portalu internetowego, mogą np. oddać głos na listę przebojów Trójki. Ponadto podczas wybranych audycji mają możliwość wyrażenia swojego zdania poprzez udział w sondzie lub napisanie krótkiej wiadomości do prowadzących program.

PR/kk

Czytaj także

Aleja Radiowej Trójki otwarta

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2011 21:31
Aleję w warszawskim Parku Agrykola w pobliżu siedziby Trójki otworzył uroczyście prezydent Bronisław Komorowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Polskie Radio wyróżnione "Złotym Piórem"

Ostatnia aktualizacja: 11.06.2011 14:14
Polskie Radio S.A zostało wyróżnione przez Polski Komitet Olimpijski za "obiektywne prezentowanie na wszystkich swych antenach pełnego spektrum sportu oraz za towarzyszenie polskim sportowcom podczas przygotowań i startów olimpijskich".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Startuje jubileuszowe "Lato z Radiem"

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2011 00:30
Dziś po raz 40 na antenie Programu Pierwszego Polskiego Radia rozpocznie się "Lato z Radiem".
rozwiń zwiń