X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Chcą przeprosin od Polsatu za skrytykowanie uczestnika programu "Tylko muzyka"

Ostatnia aktualizacja: 08.04.2011 00:30
17-letni Piotr Wolwowicz zaśpiewał w programie utwór Andrzeja Rosiewicza "Pytasz mnie". Od zasiadającej w jury Elżbiety Zapendowskiej usłyszał, że tego typu repertuar "bogoojczyźniany" i "takie patriotyzmy" to "coś okropnego".

Wolwowicz, po tym jak został skrytykowany za zły wybór piosenki przez członków jury, powiedział, że "w tych czasach emigrowanie jest bardzo częste, niestety, a mi się wydaje, że ojczyzna jest najważniejsza".

Internauta Mikołaj Radziwonowicz poczuł się urażony zachowaniem jury. Na portalu petycje.pl wystosował list do Telewizji Polsat i KRRiT z oczekiwaniem publicznych przeprosin. Podpisało się pod nim ponad trzy tysiące osób.

"Podjęta przez jury decyzja jest przejawem dyskryminacji ze względu na poglądy, ponadto jest naruszeniem porządku społecznego i spychaniem na margines osób deklarujących silny związek ze swoją narodowością, w tym przypadku Polaków, patriotów".

Protest w siedzibie stacji telewizyjnej złożył w czwartek. Tomasz Matwiejczuk, rzecznik Polsatu potwierdza w rozmowie z "Rzeczpospolitą", że taka petycja wpłynęła. Zaznaczył jednak, że "Must be the music" jest programem rozrywkowym i stacja nie ingeruje w wypowiedzi i opinie członków jury. Dodał, że Polsat przepraszać nie będzie.  rp.pl/kk

Czytaj także

Mariusz Błaszczak wychodzi z audycji Moniki Olejnik: "napastliwa"

Ostatnia aktualizacja: 27.02.2011 09:20
Szef klubu PiS Mariusz Błaszczak uważa, że Monika Olejnik jako dziennikarz zachowuje się nieetycznie i nieprofesjonalnie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezenter TVN straszy publicystę sądem za felieton "Kto pije i płaci"

Ostatnia aktualizacja: 16.03.2011 16:37
Kamil Durczok zapowiada pozwanie Rafała Ziemkiewicza, którego oskarża o naruszenie dóbr osobistych. Publicysta miał sugerować, że dziennikarz TVN był na antenie pijany.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rekordowa kara nalożona na telewizję TVN za "Rozmowy w toku"

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2011 22:28
Karę w wysokości 300 tys. zł nałożyła Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji na TVN za złamanie przepisów ustawy o rtv w zakresie ochrony małoletnich.
rozwiń zwiń