X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Hans Kloss wraca do akcji. Będzie kontynuacja "Stawki większej niż życie".

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2011 17:13
W kontynuacji przygód polskiego agenta, Hansa Klossa wystąpią aktorzy, którzy grali główne role w serialu sprzed 40 lat.
Audio

Kontynuacja kultowego serialu "Stawka większa niż życie" być może częściowo będzie kręcona na Pomorzu. Producenci filmu "Kloss - podwójna stawka" wystąpili do Urzędu Morskiego w Słupsku o zgodę na udostępnienie do zdjęć latarni morskiej w Czołpinie w Słowińskim Parku Narodowym.

W kontynuacji przygód polskiego agenta w niemieckim mundurze o kryptonimie J-23 po ponad 40-tu latach ponownie mają wystąpić aktorzy odtwarzający główne role w serialu "Stawka większa niż życie" - Stanisław Mikulski jako Hans Kloss i Emil Karewicz jako Hermann Brunner.

Film wyreżyseruje Władysław Pasikowski. Wojciech Smoczyński - producent filmu, odmówił na razie podania jakichkolwiek szczegółów dotyczących powstającego obrazu. - Jesteśmy na razie w fazie przygotowań i w tym momencie dużo jeszcze nie wiemy - zaznaczył.

Wiadomo na pewno, że filmowcy wystąpili o zgodę na kręcenie zdjęć w latarni w Czołpinie w okresie od połowy kwietnia do połowy maja. Tomasz Bobin dyrektor Urzędu Morskiego w Słupsku, który wydał na to zgodę informuje, że w tym czasie latarnia zostanie wyłączona z ruchu turystycznego.

18-odcinkowy serial telewizyjny "Stawka większa niż życie" wyprodukowany został w latach 1967 - 68. Wiele kwestii i zwrotów wypowiadanych przez aktorów weszło do codziennego języka. Któż z nas nie zna kultowego hasła - "w Paryżu najlepsze kasztany są na placu Pigalle".

IAR, aj

Zobacz więcej na temat: FILM IAR Paryż
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Portrety X Muzy: Janusz Morgenstern

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2007 15:30
Autor filmów "Do widzenia do jutra", "Trzeba zabić tę miłość", 'Jowita", "Życie raz jeszcze", a także bardzo popularnych seriali i filmów telewizyjnych takich jak "Kolumbowie", "Stawka większa niż życie", "Polskie drogi", "Godzina W" czy "Żółty szalik" - Janusz Morgenstern przed kilkoma dniami obchodził swoje 85. urodziny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zmarł reżyser "Stawki większej niż życie"

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2010 15:00
Andrzej Konic, reżyser popularnych seriali telewizyjnych "Stawka większa niż życie" i "Czarne chmury", zmarł w Warszawie w wieku 84 lat.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zmarł Andrzej Szypulski - współscenarzysta "Stawki większej niż życie"

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2011 05:57
Andrzej Szypulski był autorem sztuk teatralnych, słuchowisk radiowych, scenarzystą popularnych seriali, m.in. współscenarzystą "Stawki większej niż życie" i "Dyrektorów".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sowiecki agent wraca do akcji

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2011 14:00
W kontynuacji przygód agenta Hansa Klossa wystąpią aktorzy, którzy grali główne role w serialu sprzed 40 lat.
rozwiń zwiń