X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Władze Białorusi zablokowały największy portal informacyjny w kraju - TUT.by

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2021 12:22
Na Białorusi został zablokowany dostęp do największego portalu informacyjnego "TUT.by". Blokadę wprowadzono w południe czasu lokalnego. Rządowe media twierdzą, że chodzi o publikację przez witrynę niedozwolonej informacji.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Natalia Fedosenko / TASS / Forum
forum tut.by media białoruś 1200.png
Represje na Białorusi. Funkcjonariusze weszli do redakcji największego niezależnego portalu

Państwowa agencja prasowa "Bielta" napisała, że ministerstwo informacji na podstawie zawiadomienia prokuratury generalnej podjęło decyzję o ograniczeniu dostępu do portalu "TUT.by". Prokuratura generalna miała ujawnić fakty naruszenia ustawy o mediach. Chodzi o publikacje zakazanej informacji przekazywanej przez niezarejestrowaną opozycyjną fundację solidarności BYSOL. Wspiera ona potrzebujących, w tym ludzi, którzy zostali ukarani za udział w opozycyjnych akcjach protestu.

Posłuchaj
00:52 11084554_1.mp3 Białoruś: zablokowany dostęp do największego portalu TUT.by - relacja Włodzimierza Paca (IAR)

Niezależne białoruskie media poinformowały, że funkcjonariusze Komitetu Kontroli Państwowej weszli rano do redakcji "TUT.by". Pojawili się również w mieszkaniach kilku redaktorów. Na telefon nie odpowiada Julia Czarniauskaja, wdowa po Juryju Zisierze, założycielu i właścicielu portalu TUT.by, który zmarł rok temu.

dz

Czytaj także

Więcej praw dla funkcjonariuszy na Białorusi. Zmiana prawa o bezpieczeństwie narodowym

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2021 17:41
Na Białorusi wchodzą w życie nowe ustawy dotyczące bezpieczeństwa narodowego. Podpisane przez Aleksandra Łukaszenkę przepisy między innymi poszerzają uprawnienia służb bezpieczeństwa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Białoruś w maju otrzyma dwukrotnie mniej ropy z Rosji niż w kwietniu

Ostatnia aktualizacja: 17.05.2021 16:00
Rosyjskie koncerny zmniejszyły dostawy ropy na Białoruś. Sytuację najbardziej odczuwa petrochemia Naftan znajdująca się w mieście Nowopołock na północnym wschodzie kraju.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Białoruś: funkcjonariusze w redakcji portalu TUT.by

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2021 11:22
Funkcjonariusze Komitetu Kontroli Państwowej weszli rano do siedziby największego niezależnego białoruskiego portalu internetowego "TUT.by". Pojawili się również w mieszkaniach kilku redaktorów.
rozwiń zwiń