X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Piotr Gliński: MKiDN dofinansowało na Podlasiu ponad 600 różnych projektów

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2021 20:00
Minister kultury, dziedzictwa narodowego i sportu Piotr Gliński podczas wizyty w Muzeum Ikon w Supraślu dziękował ludziom kultury województwa podlaskiego za ich pracę. Mówił, że ta placówka, będąca oddziałem Muzeum Podlaskiego, to piękne miejsce pokazujące dorobek kulturalny regionu.
Piotr Gliński
Piotr GlińskiFoto: Twitter/MKiDN

Minister Piotr Gliński przypomniał, że w ciągu ostatnich pięciu lat w województwie podlaskim Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu dofinansowało ponad 600 różnych projektów kulturalnych na łącznie 136 milionów złotych.

Posłuchaj
00:29 PG podlasie.mp3 Piotr Gliński o wsparciu projektów kulturalnych na Podlasiu (IAR)

 

glinski gov 1200.jpg
Piotr Gliński: "Polski El Greco" to film o sile polskiej kultury

Wicepremier dodał, że cieszy się ze zwiększonego wsparcia dla kultury na Podlasiu - współprowadzenia przez ministerstwo Muzeum Podlaskiego i zwiększenia finansowania Opery i Filharmonii Podlaskiej.

gliński pap 1200 muzeum Lublin.jpg
Piotr Gliński odwiedził Muzeum Narodowe w Lublinie. Po dwóch latach remontu placówka przyjmie zwiedzających

Wcześniej, w Białymstoku, minister Piotr Gliński oraz marszałek województwa podlaskiego Artur Kosicki podpisali umowę o przedłużeniu współprowadzenia Opery i Filharmonii Podlaskiej przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Zgodnie z tym dokumentem, instytucja otrzyma dodatkowe półtora miliona złotych rocznie.

fc

Czytaj także

Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce zostało państwową instytucją kultury

Ostatnia aktualizacja: 01.02.2021 20:14
- Od dziś Muzeum Żołnierzy Wyklętych w Ostrołęce jest państwową instytucją kultury - poinformowało na Facebooku Ministerstwo Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Minister kultury zwiększa dotację dla Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2021 13:39
Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku otrzymają więcej pieniędzy z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Umowę w tej sprawie podpisał z marszałkiem województwa podlaskiego, Arturem Kosickim, minister Piotr Gliński.
rozwiń zwiń