X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Następne awarie sieci ciepłowniczej w Warszawie. Mieszkańcy budynków przy trzech ulicach bez ogrzewania

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2021 14:05
Kolejna awaria sieci ciepłowniczej w Warszawie. Od godz. 12.15 w rejonie ul. Kondratowicza 49 nastąpiła przerwa w dostawach ciepła. Awaria dotyczy też budynków przy ul. Malborskiej i św. Wincentego. "Przywrócenie dostaw ciepła planowane jest na godz. 18.00" - poinformowała Veolia Energia Warszawa.
Prace na ulicy Jagiellońskiej po awarii rury sieci ciepłowniczej w Warszawie, 15 stycznia.
Prace na ulicy Jagiellońskiej po awarii rury sieci ciepłowniczej w Warszawie, 15 stycznia.Foto: PAP/Wojciech Olkuśnik

Wcześniej, w czwartek rano stołeczne przedsiębiorstwo ciepłownicze Veolia Energia Warszawa poinformowało, że od godz. 8.15 w rejonie Al. Komisji Edukacji Narodowej 46 nastąpiła przerwa w dostawach ciepła, a przywrócenie dostaw ciepła również planowane jest na czwartek na godziny południowe.

Następnie Veolia poinformowała o kolejnej awarii sieci ciepłowniczej w Warszawie. Od godz. 9.00 rano w czwartek wstrzymano dostawę ciepła do kilku budynków przy ulicach: Gagarina, Nabielaka, Sułkowickiej i Tatrzańskiej. "Przywrócenie dostaw ciepła planowane jest o godz. 12.00" - informowało Veolia Energia Warszawa.

1200_Joński_awaria_PAP.png
"Jak jest rura, to czasami pęka". Mieszkańcy Warszawy bez ogrzewania, poseł KO bagatelizuje awarię

W środę wieczorem, w okolicy ul. Zagłoby również nastąpiła przerwa w dostawach ciepła. Cztery budynki na tej ulicy oraz po dwa na ulicach Keniga i Orląt Lwowskich są pozbawione ogrzewania. Przywrócenie dostaw ciepła planowane jest na czwartek na godz. 12. Wcześniej w środę doszło też do awarii w okolicy ul. Grzegorzewskiej.

Wcześniejsze wstrzymania dostaw ciepła

W stolicy w ciągu ostatnich dni wystąpiło już kilka poważnych awarii sieci ciepłowniczej. W poniedziałek siedem budynków w Warszawie w rejonie ul. Solec było bez ogrzewania do wtorku rano. We wtorek w stolicy także doszło do awarii - kilkadziesiąt budynków w rejonie ul. Tynieckiej oraz w rejonie ul. Jagiellońskiej było bez ogrzewania.

warszawa 1200 pap.jpg

Zespół ds. prywatyzacji sieci ciepłowniczej w Warszawie. Ministerstwo reaguje na liczne awarie w stolicy

Natomiast w piątek po uszkodzeniu rury sieci ciepłowniczej na ul. Jagiellońskiej ogrzewania nie było w ponad 60 praskich budynkach, później tego dnia do awarii doszło też na Kabatach, a jej skutki dotknęły prawie 20 budynków. Do kolejnej awarii sieci ciepłowniczej doszło także w sobotę na ul. Jagiellońskiej, krótko po naprawie poprzedniej.

pg

Czytaj także

Warszawa: kolejna awaria sieci ciepłowniczej. Tym razem Ursus

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2021 20:51
- Kolejna awaria w dostawach ciepła w stolicy. Mieszkańcy kilku ulic w Ursusie będą bez ogrzewania do późnego wieczora. To już druga awaria w dostawach ciepła w stolicy w środę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolejna awaria sieci ciepłowniczej w Warszawie. Mieszkańcy bez ogrzewania

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2021 15:00
- Kolejna awaria sieci ciepłowniczej w Warszawie. Od godz. 12.15 w rejonie ul. Kondratowicza 49 nastąpiła przerwa w dostawach ciepła. Awaria dotyczy też budynków przy ul. Malborskiej i św. Wincentego. - Przywrócenie dostaw ciepła planowane jest na godz. 18.00 - poinformowała Veolia Energia Warszawa.
rozwiń zwiń