X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Straż Graniczna zatrzymała obywatela Indii. Stwarzał zagrożenie terrorystyczne

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2020 13:52
Na podstawie materiałów zgromadzonych przez Agencję Bezpieczeństwa Wewnętrznego Straż Graniczna zatrzymała obywatela Indii. W ocenie ABW obecność mężczyzny w Polsce stwarza realne zagrożenie o charakterze terrorystycznym.
Funkcjonariusze ABW w akcji
Funkcjonariusze ABW w akcjiFoto: ABW

O zatrzymaniu poinformował rzecznik prasowy Ministra Koordynatora Służb Specjalnych Stanisław Żaryn. Zatrzymany przebywa obecnie w ośrodku Straży Granicznej, gdzie oczekuje na wydalenie z Polski.

cba free 1200.jpg
Ustawiane przetargi przy budowie dróg i autostrad. CBA zatrzymało trzy osoby

"Skłonność do przemocy"

Z materiałów ABW wynika, że mężczyzna jest silnie zradykalizowany i stwarza bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa wewnętrznego RP. Zatrzymany wykazuje skłonność do przemocy, zaś z jego deklaracji wynikało, że jest zdolny do podjęcia działań o charakterze terrorystycznym.

W związku z ustaleniami ABW mężczyzna zostanie wydalony z Polski. Obecnie przebywa w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców Straży Granicznej.

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

ABW zatrzymała Libańczyka. Mógł współpracować z Państwem Islamskim

Ostatnia aktualizacja: 20.04.2020 10:48
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego przy współpracy straży granicznej zatrzymała Libańczyka podejrzanego o współpracę z Państwem Islamskim. Według służb mężczyzna kontaktował się z bojownikami ISIS i wspierał ich finansowo.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zorganizowana grupa przestępcza wyłudzała pieniądze ze SKOK Wołomin. ABW zatrzymało dwie osoby

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2020 10:58
- Funkcjonariusze ABW zatrzymali dwie osoby należące do zorganizowanej grupy wyłudzającej kredyty i pożyczki ze SKOK Wołomin. Wobec jednego z zatrzymanych sąd zastosował areszt - poinformował rzecznik prasowy ministra koordynatora służb specjalnych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Walka z terroryzmem i wydalenia z kraju. Szereg udanych akcji ABW

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2020 07:15
W ostatnim czasie funkcjonariusze Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego dokonali wielu udanych akcji względem cudzoziemców, którzy mieli związek z radykalnymi organizacjami terrorystycznymi - podaje portal tvp.info.
rozwiń zwiń