X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Pomoc online dla studentów. Trwają rozmowy ws. bezpłatnego transferu danych

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2020 09:46
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego rozmawia z operatorami sieci komórkowych na temat umożliwienia studentom korzystania z bezpłatnego transferu danych. 
Audio
  • Jarosław Gowin: rozmawiamy z operatorami sieci komórkowych o bezpłatnym transferze danych
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: shutterstock.com/oatawa

Wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin w Programie 3. Polskiego Radia wyraził nadzieję na to, że uda się osiągnąć porozumienie w tej sprawie. Dzięki temu zaś wszyscy będą mieli równe szanse w nauczaniu online.

Jarosław Gowin 1200.jpg
Gowin: musimy toczyć podwójną wojnę – z epidemią i o uratowanie gospodarki

- W sytuacji bardzo głębokiego kryzysu, w jakim znalazł się świat, musimy być solidarni - powiedział wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego. - To oznacza, że również te wielkie koncerny - w tym przypadku telekomunikacyjne - powinny się kierować społeczną odpowiedzialnością biznesu. Zdaję sobie sprawę z tego, że to są koszty i pewne straty, ale myślę, że warto, żeby sieci telekomunikacyjne poniosły ten ciężar dla dobra całego społeczeństwa - stwierdził Jarosław Gowin.

Wicepremier powiedział też, że na razie skala opóźnienia w realizacji toku studiów nie jest na tyle duża, aby rozważać skrócenie wakacji. - Najmniej obawiam się o kwestię egzaminów. Rok akademicki trwa do 30 września i z całą pewnością uda się wszystkie zajęcia i egzaminy przeprowadzić - powiedział Jarosław Gowin.

Przerwa na uczelniach ma potrwać do Świąt Wielkanocnych.

pp/IAR

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Mierzą temperaturę podróżnym, dostarczają żywność. Strażacy pomagają w walce z epidemią

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2020 08:49
- Ostatniej doby strażacy działający w 47 granicznych punktach kontrolnych zmierzyli temperaturę ponad 20 tys. osób - poinformował rzecznik prasowy Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej st. kpt. Krzysztof Batorski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ograniczenia na granicach. Skontrolowano dziesiątki tysięcy wjeżdżających do Polski

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2020 09:31
W ramach tymczasowo przywróconej kontroli granicznej w poniedziałek skontrolowano 30,6 tys. osób wjeżdżających do Polski, w tym 25 tys. na granicy wewnętrznej - z krajami UE – poinformowała we wtorek Straż Graniczna.
rozwiń zwiń