X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Spotkanie Noworoczne Rodziny Olimpijskiej. "Polskie Radio zawsze towarzyszyło polskiemu sportowi"

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2020 19:40
W sobotę odbyło się Spotkanie Noworoczne Rodziny Olimpijskiej. Gościem specjalnym wydarzenia był prezydent Andrzej Duda. Andrzej Rogoyski, prezes Polskiego Radia, które patronowało spotkaniu, podkreślił, że "Polskie Radio zawsze towarzyszyło polskiemu sportowi".

- Będziecie państwo startowali w tym roku w lecie w Japonii, Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Były już letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio w 1964 roku, zdobyliśmy wtedy 23 medale. Mam nadzieję, że sukcesy medalowe będą powtórzone - powiedział podczas Spotkania Noworocznego prezydent Andrzej Duda.

PKOL artykolowka zobacz więcej.jpg
100-lecie PKOl. Zobacz serwis specjalny

- Polskie Radio zawsze towarzyszyło polskiemu sportowi. Zresztą dzisiaj w jakiś sposób nam podziękowano za to. Jako partner medialny zostaliśmy uhonorowani wspaniałym medalem z okazji 100-lecia Polskiego Komitetu Olimpijskiego - mówił prezes Polskiego Radia SA Andrzej Rogoyski.

jmo

Czytaj także

Polskie Radio z wyróżnieniem PKOl za wspieranie polskich sportowców

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2019 19:30
Polskie Radio zostało wyróżnione przez Polski Komitet Olimpijski. Chodzi o nagrodę dla partnerów medialnych Komitetu i polskich sportowców. Władze PKOL wręczyły ją w trakcie noworocznej gali w Warszawie. W imieniu publicznego nadawcy odebrał ją prezes zarządu Polskiego Radia Andrzej Rogoyski. Na uroczystej gali obecny był również prezydent Andrzej Duda.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Prezydent: życzę tysiąca medali olimpijskich w następnych stu latach

Ostatnia aktualizacja: 26.10.2019 20:14
- Jubileusz Polskiego Komitetu Olimpijskiego można postrzegać na wielu płaszczyznach: sportowej, emocjonalnej, organizacyjnej, ale i politycznej - powiedział prezydent Andrzej Duda podczas Gali 100-lecia PKOl w Warszawie. - Igrzyska to nie tylko medale, to przede wszystkim duch sportu - dodał.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Spotkanie Noworoczne Rodziny Olimpijskiej. Nagrodzono gwiazdy, wyróżniono młodych, pożegnano kończących karierę

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2020 19:50
W sobotę w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbyło się tradycyjne Spotkanie Noworoczne Rodziny Olimpijskiej. Wzięli w nim udział m.in. mistrzowie i medaliści olimpijscy, trenerzy, działacze klubów, polskich związków sportowych i terenowych struktur PKOl, a także prezydent RP Andrzej Duda.
rozwiń zwiń