X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
x
x
Wiadomości

Warszawa: 14. Piknik Naukowy. "Wielki mikroświat"

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2010 11:00
W Warszawie w sobotę 14. Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki "Kopernik". To największa i najciekawsza impreza tego typu w Europie. Będą ciekawe eksperymenty i doświadczenia.
Audio

Jak zapewnia dyrektor Centrum Robert Firmhofer, każdy znajdzie coś dla siebie. Ci, którzy przyjdą na piknik, będą mogli nie tylko wszystkiego dotknąć czy obejrzeć, ale sami będą współuczestnikami eksperymentów. Będzie można zajrzeć do podwodnego świata, polecieć w kosmos, ocenić, co potrafią mobilne roboty i osobiście sprawdzić działanie interfejsu mózg - komputer.

Piknik ma charakter międzynarodowy. Oprócz nas pokażą się między innymi Francuzi, Niemcy, Czesi, Austriacy, Rosjanie, Litwini, a nawet ekipa z Meksyku.

Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki "Kopernik" rozpoczął się o 11.00 i potrwa do 20.00. Odbywa się w Parku Marszałka Rydza-Śmigłego przy ulicy Rozbrat na warszawskim Powiślu. Wszystkich chętnych dowiezie tam specjalny autobus.

kh

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pogoda kosmiczna

Ostatnia aktualizacja: 22.05.2007 14:44
Od pogody kosmicznej zależy także praca operacyjna satelitów, a te z kolei mają wpływ na inne urządzenia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Akrobacje samolotowe pod Zamościem. Piknik lotniczy

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2010 12:16
Widzowie z zapartym tchem będą mogli podziwiać w powietrzu między innymi Grupę Akrobacyjną Żelazny oraz Zespół Akrobacyjny Biało-Czerwone Iskry. Nie zabraknie wirtuoza akrobacji samolotowej, pochodzącego z Litwy Jurgisa Kairysa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piknik Naukowy - zobacz filmy!

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2010 12:00
Dorośli, młodzież i dzieci – ponad sto tysięcy osób wzięło udział w 14. Pikniku Naukowym Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik. Przyjechali specjalnie 12 czerwca do Parku Rydza-Śmigłego w Warszawie, aby oglądać pokazy naukowe, samodzielnie przeprowadzać doświadczenia i odkrywać tajemnice świata.
rozwiń zwiń