X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Kulisy Kultury: ORNO - biżuteria, która opowiada historię

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2019 15:00
- Biżuteria ORNO towarzyszyła Polakom przez kilka pokoleń. A w spółdzielni, w której projektowano pierścionki, bransoletki, puderniczki i spinki do koszul, nawet księgowa była artystką - opowiada współkuratorka wystawy Agnieszka Dąbrowska.

Biżuteria i wyroby artystyczne, pamiątki i zdjęcia, opakowania i ulotki reklamowe - to wszystko zobaczymy w Muzeum Warszawy na wystawie "Spółdzielnia ORNO. Biżuteria" poświęconej znanej warszawskiej wytwórni metaloplastycznej, działającej w latach 1949–2003.


Wystawa "Spółdzielna ORNO. Biżuteria" Wystawa "Spółdzielna ORNO. Biżuteria"

O najciekawszych eksponatach, gwiazdach, które uwielbiały ORNO oraz o męskiej elegancji w "ornowskim stylu" kuratorki ekspozycji opowiedziały Uli Kaczyńskiej.

kul