X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Kulisy Kultury. Jak gra World Orchestra?

Ostatnia aktualizacja: 26.04.2019 16:00
- Takiego zespołu nie ma na całym świecie - przekonują członkowie World Orchestra. - I nigdzie też nie ma takiego muzyka, jak Grzech Piotrowski, który 10 lat temu powołał nas do życia - dodają.  

- World Orchestra to spełnienie moich marzeń. To nie tylko muzyka, ale też pomysł na życie - opowiada Grzech Piotrowski i wraz z muzykami wspomina najważniejsze momenty w historii zespołu.

kul/ac

Czytaj także

Kulisy Kultury. Jak KALINA z harfą w trasę koncertową ruszyła?

Ostatnia aktualizacja: 13.04.2018 17:40
Jako aktorka grała m.in. w "Barwach szczęścia", jako wokalistka i instrumentalistka KALINA rusza teraz w trasę, żeby promować swój debiutancki album "Czyste szumienie".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kulisy Kultury. Novika o koncertach bez cukru

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2019 15:40
Piosenki, które znalazły się na krążku "Bez cukru", doczekały się koncertowego życia. Novika opowiada o tym, jak przygotowuje się do występów i dlaczego na próbach płyta tworzy się na nowo.
rozwiń zwiń