X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Kulisy Kultury. Novika o koncertach bez cukru

Ostatnia aktualizacja: 09.04.2019 15:40
Piosenki, które znalazły się na krążku "Bez cukru", doczekały się koncertowego życia. Novika opowiada o tym, jak przygotowuje się do występów i dlaczego na próbach płyta tworzy się na nowo.

"Bez cukru" to czwarty autorski album Noviki, na którym artystka prezentuje dojrzałe oblicze, a jednocześnie trafia w gust fanów wcześniejszych, anglojęzycznych albumów oraz licznych kolaboracji.

Kto występuje z nią na scenie? Jaką jest szefową? Co trzeba zrobić, żeby koncert zamienić w imprezę? O tym z Noviką rozmawiała Ula Kaczyńska.

kul

Czytaj także

Kulisy Kultury: Sonar o tanecznych efektach włoskich wakacji

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2018 11:50
Sonar zadebiutował "Pętlami" w 2016 roku, w 2018 wyda kolejną płytę zatytułowaną "Torino". Nam opowiada o nowym materiale i miejscu w Europie, w którym po raz pierwszy zaprezentują premierowe piosenki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kulisy Kultury. Neena po drugiej stronie lustra

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2018 14:30
- W sztuce - niezależnie od tego, czy mówimy o muzyce, czy o fotografii - liczy się wyobraźnia. Od dziecka mam jej aż nadto, dlatego zadebiutuję w kolorze i w bajkowym klimacie - opowiada Neena, która właśnie szykuje się do wydania pierwszej płyty.
rozwiń zwiń