X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Kulisy Kultury. Czy warto kupować płyty "po okładce"?

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2019 12:20
Cover awArts to doroczny plebiscyt na najlepszą okładkę płytową roku. Nagrodzone prace oglądać można na "wędrującej" wystawie.

W tym roku do konkursu zgłoszono 242 okładki. - Wybraliśmy 60 projektów i po raz pierwszy od 3 lat nie wygrał Taco Hemingway - śmieje się kurator wystawy Adrian Chorębała. - Trochę zmieniliśmy reguły gry i poszliśmy w stronę Eurowizji dzieląc głosy między publiczność i jurorów, wśród których znaleźli się m.in. Norman Leto i Wilhelm Sasnal - wyjaśnia.

Kto jest autorem najlepszej okładki 2018 roku? Jakie trendy obowiązują w projektowaniu graficznym w branży muzycznej? Gdzie - oprócz Warszawy - będzie można oglądać pokonkursową wystawę? O tym m.in. w materiale Uli Kaczyńskiej.

kul