X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Kulisy Kultury: Stanisław Moniuszko jak gwiazda pop-artu

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2019 21:50
Jak "brzmi" Moniuszko, prawdopodobnie wie każdy. Ale jaki był prywatnie? Skąd czerpał inspiracje, dokąd podróżował, z kim utrzymywał kontakty? Na te pytania próbuje odpowiedzieć wystawa w Galerii Opera w Warszawie.

- Był wielkim artystą, ale człowiekiem bardzo zwyczajnym. Skromnym i pracowitym, unikającym skandali – opowiada Marcin Fedisz - kurator wystawy i szef galerii w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej. - Na naszej wystawie postanowiliśmy opowiedzieć o jego życiu w estetyce pop-artu, bo przecież Andy Warhol portretował tylko największych artystów wszech czasów – dodaje. 

Ekspozycja "Viva Moniuszko!" będzie czynna do 3 marca 2019 roku.

kul

Czytaj także

Kulisy Kultury. Andrzej Georgiew i zdjęcia, które są jak muzyka

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2019 12:30
Był juz uznanym portrecistą, kiedy postanowił dokumentować to, co działo się na polskiej scenie muzycznej w latach 90. Zdjęcia Andrzeja Georgiewa prezentuje teraz Fundacja Archeologia Fotografii w Warszawie.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kulisy Kultury. Fotoplastikon - wehikuł do przenoszenia w czasie

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2019 13:14
Unikalne zdjęcia stereoskopowe, które zaledwie w kilka minut przenoszą nas w czasie - to największy skarb Fotoplastikonu Warszawskiego. Miejsca, w którego sercu szumią silnik od pralki oraz koła zębate z maszyny do szycia.
rozwiń zwiń