more_horiz
Wiadomości

Uczniowie z kilku województw rozpoczynają zimowe ferie

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2019 13:39
Rozpoczyna się ostatnia tura ferii. Od dziś wolne będzie miało ponad milion 600 tysięcy uczniów z prawie 8,5 tysiąca szkół. Zimowy odpoczynek zaczynają uczniowie w województwach: lubelskim, łódzkim, podkarpackim, pomorskim i śląskim.
Ferie zimowe
Ferie zimoweFoto: PAP/Rafał Guz

Ministerstwo Edukacji Narodowej na ferie i wakacje przygotowało "Podręcznik bezpiecznego wypoczynku", który jest dostępny na stronach internetowych resortu. W poniedziałek do szkoły wrócą uczniowie z województw: zachodniopomorskiego, mazowieckiego, dolnośląskiego i opolskiego.

. 

mt

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ferie zimowe 2019: sprawdź terminy dla każdego województwa

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2019 07:57
Ferie zimowe 2019 zbliżają się wielkimi krokami. Terminy są cztery, podobnie jak w poprzednich latach. Przedstawiamy dokładną rozpiskę dla każdego województwa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W szkołach rozpoczynają się ferie zimowe. Służby apelują o bezpieczeństwo

Ostatnia aktualizacja: 12.01.2019 07:25
W pięciu województwach w sobotę zaczynają się ferie zimowe. W pozostałych rozpoczną się one za tydzień, dwa tygodnie lub za cztery. Dwutygodniowa przerwa w zajęciach, zależnie od województwa, nastąpi między 12 stycznia a 24 lutego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Rozpoczynają się ferie dla kolejnych czterech województw

Ostatnia aktualizacja: 26.01.2019 07:00
W sobotę w kolejnych czterech województwach: dolnośląskim, mazowieckim, opolskim i zachodniopomorskim rozpoczęły się ferie zimowe. Uczniowie z tych regionów będą odpoczywać do 10 lutego.
rozwiń zwiń