more_horiz
Wiadomości

11-letni Joshua Trump zasnął podczas orędzia Trumpa. Internauci go uwielbiają

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2019 17:04
Chłopiec, który ze względu na swoje nazwisko był prześladowany przez rówieśników, w jednej chwili stał się ulubieńcem przeciwników prezydenta USA i gwiazdą sieci. Wystarczyło, że zasnął podczas orędzia Donalda Trumpa. 
Joshua Trump podczas orędzie prezydenta Trumpa
Joshua Trump podczas orędzie prezydenta TrumpaFoto: Twitter.com @TelegraphWorld

11-letni Joshua Trump nie jest spokrewniony z prezydentem Donaldem Trumpem. Chłopiec przez swoje nazwisko doświadczył prześladowań w szkole – rówieśnicy gnębili go tylko dlatego, że nazywa się Trump. ''Idiota'', ''głupek'' – takie wyzwiska słyszał pod swoim adresem. Po miesiącach dręczenia Joshua przeszedł na naukę indywidualną. Historia chłopca tak poruszyła Melanię, że postanowiła zaprosić go na doroczne orędzie o stanie państwa.

W momencie, gdy prezydent po raz kolejny mówił o tym, że postawi mur między Stanami Zjednoczonymi, a Meksykiem, kamery pokazały 11-latka, który… słodko spał.

Joshua Trump w jednej chwili stał się gwiazdą sieci i ulubieńcem przeciwników Trumpa. Internauci są zachwyceni chłopcem, na Twitterze wśród setek komentarzy znajdziemy: ''Joshua rządzi!'', ''Witaj w ruchu oporu'' czy ''Joshua to jedyny dobry Trump''.


Rodzice chłopca w rozmowie z telewizją WPVI-TV powiedzieli, że po serii incydentów w szkole małego Trumpa zdecydowali, że chłopiec będzie uczył się w domu. Po roku posłali go do innej szkoły publicznej, ale problem pozostał.

– Powiedział, że nienawidzi siebie i nienawidzi swojego nazwiska i czuje się cały czas smutny. Dla nas, rodziców to przerażające – wyznała matka małego Trumpa w rozmowie z lokalną telewizją. Udział w orędziu Donalda Trumpa miał dać ''pstryczek w nos'' wszystkim rówieśnikom, którzy wyśmiewali chłopca.


Barbara Szczypiór/thetelegraph.com


Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak