X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Marek Jakubiak w PZPR? "Byłem, nie byłem. Nie wiem, no trudna sytuacja"

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2018 15:29
W internecie pojawiły się informacje IPN o przynależności posła Marka Jakubiaka (niedawno opuścił Kukiz'15) do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Polityk powiedział "Super Expressowi", że "nie pamięta, żeby kiedykolwiek został członkiem PZPR".
Marek Jakubiak
Marek JakubiakFoto: Facebook/Marek Jakubiak

Dziennik "Super Express" przypomniał, że w internecie krążą materiały pochodzące z IPN dotyczące Marka Jakubiaka. Na jego wniosku paszportowym pojawia się informacja o przynależności do PZPR.

W rozmowie z gazetą Marek Jakubiak zaznaczał, że nie posiadał legitymacji partyjnej, a informacja o przynależnosci miała mu ułatwić wyjazd za granicę. – Napisałem to, bo myślałem, że pomoże mi to w zdobyciu paszportu – powiedział.

– Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek został członkiem PZPR. Jestem w trudnej sytuacji, bo głupowato to brzmi. To skomplikowane lata – oświadczył również. Marek Jakubiak powiedział też, że mimo informacji we wniosku i tak nie dostał paszportu. Dodał, że zabroniono mu studiowania, miał też założoną teczkę. O przynależności do partii wpisał w dokumencie "złośliwie".

– Byłem, nie byłem (w partii). Nie wiem, no trudna sytuacja – skończył rozmowę z "Super Expressem" polityk.

msze, se.pl

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak