X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Dar Młodzieży dopłynął do San Francisco. Za nim już rejs pod mostem Golden Gate

Ostatnia aktualizacja: 19.12.2018 19:32
Dar Młodzieży jest już w San Francisco. Żaglowiec przepłynął pod jednym z najsłynniejszych mostów świata - Golden Gate Bridge, po czym zacumował w porcie. Pobyt w Stanach Zjednoczonych jest częścią rejsu z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. 
Audio
Dar Młodzieży pod Golden Gate Bridge
Dar Młodzieży pod Golden Gate BridgeFoto: Marek Wałkuski (IAR)

Dar Młodzieży wczoraj dotarł do zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Dziś rano czasu lokalnego podpłynął do niego amerykański pilot portowy i przeprowadził pod zbudowanym w 1937 roku mostem Golden Gate.

Gdy ponad 80 lat temu oddawano go do użytku, był najdłuższym wiszącym mostem na świecie, z głównym przęsłem o długości 1280 metrów. Obecnie Golden Gate Bridge jest najbardziej rozpoznawalnym mostem świata. Po zacumowaniu w porcie San Francisco i przejściu formalnych procedur Dar Młodzieży zostanie otwarty dla publiczności.

-Zapraszamy wszystkich do zwiedzania. Młodzież jest przygotowana do oprowadzania gości po statku - powiedział ksiądz Jerzy Limanówka - prezes Pallotyńskiej Fundacji Misyjnej Salvatti, która jest współorganizatorem rejsu. 

Podczas czterodniowego pobytu żaglowca w San Francisco przewidziano spotkania z kapitanem statku Rafałem Szymańskim, wielowyznaniowe spotkanie modlitewne oraz przyjęcie z udziałem amerykańskiego i polskiego biznesu. Kolejnym punktem rejsu będzie Los Angeles, dokąd Dar Młodzieży popłynie w sobotę. 

pz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak