X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Nowe twarze w Sejmie. Ślubowanie złoży pięcioro parlamentarzystów

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2018 12:56
Ślubowanie pięciorga nowych posłów rozpocznie w środę posiedzenie Sejmu. Oficjalnie wejdą w szeregi parlamentarzystów zastępując tych, którzy musieli złożyć poselskie mandaty w związku z m.in. objęciem funkcji w organach samorządu terytorialnego.
Sejm RP
Sejm RP Foto: Shutterstock/Maciej Matlak

Ślubowanie złożą: Iwona Krawczyk, Grzegorz Lipiec, Danuta Nowicka, Paweł Rychlik i Sławomir Skwarek. Zastąpią pięciu posłów, z których trzech po jesiennych wyborach samorządowych sejmowe ławy zamieniło na stanowiska w jednostkach samorządowych.

W związku z objęciem funkcji w organach samorządu terytorialnego mandaty posła złożyć musieli posłowie Prawa i Sprawiedliwości: Grzegorz Schreiber, który został marszałkiem województwa łódzkiego; Dariusz Starzycki, który został wicemarszałkiem woj. śląskiego i Jarosław Stawiarski, który został marszałkiem woj. lubelskiego.

Mandat poselski został zwolniony także przez Stanisława Huskowskiego (wybrany do Sejmu z list Platformy Obywatelskiej, później w klubie PSL-UED), który został radnym Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Ponadto dotychczasowy poseł Bogusław Sonik (PO) po wyborach samorządowych objął zwolnione miejsce w Parlamencie Europejskim.

Posiedzenie Sejmu ma się rozpocząć w środę o godz. 10.

bb

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak