X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Ferie zimowe. Sprawdź terminy

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2018 09:43
Znamy terminy ferii zimowych w roku szkolnych 2018/2019. W roku 2019 jako pierwsi odpoczną uczniowie z województwa lubuskiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, wielkopolskiego. 
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock/Kotelnikov Andri

Ferie zimowe trwają dwa tygodnie. Pierwsza tura zaczyna wakacje zimowe w połowie stycznia. Uczniowie, którzy ferie zimowe rozpoczną najpóźniej z wypoczynku do szkół wrócą dopiero w marcu. Zgodnie z przepisami ferie zimowe mogą trwać maksymalnie do końca lutego.

Terminy ferii zimowych nie dotyczą przedszkolaków. W wakacje zimowe przedszkola publiczne jako placówki nieferyjne są otwarte. Pracujący rodzice mogą więc spokojnie swoje dzieci puścić do przedszkola w terminie ferii. Nie ma wówczas konieczności zapisywania dziecka na dyżur, tak jak ma to miejsce w przypadku wakacji.

W województwach kujawsko-pomorskim, lubuskim, małopolskim, świętokrzyskim, wielkopolskim ferie rozpoczną się 14 - 27 stycznia stycznia, w podlaskim, warmińsko-mazurskim - 21 stycznia - 3 lutego, w  dolnośląskim, mazowieckim, opolskim, zachodniopomorskim 28 stycznia - 10 lutego, a w lubelskim, łódzkim, podkarpackim, pomorskim, śląskim - 11 lutego - 24 lutego. 

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Historyczne porozumienie. Będzie można się odwołać od blokady Facebooka

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2018 18:04
Przedstawiciele ministerstwa cyfryzacji i Facebook'a podpisali porozumienie w sprawie blokowania niedozwolonych treści. Dzięki umowie osoba, której administrator konta na portalu społecznościowym zablokował wybrany post, będzie mogła odwołać się od tej decyzji. 
rozwiń zwiń