X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Krzysztof Unrug: pozwól sobie to schrzanić

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2018 16:40
Gościem nocnej audycji "Annały Migały" w radiowej Trójce był  Krzysztof Unrug- komik zawodowy. Jako członek trupy Stand Up Polska zajmuje się profesjonalnym drwieniem z osób publicznych.
Audio
  • Wywiad Michała Migały z Krzysztofem Unrugiem w audycji "Annały Migały"
Michał Migała i Krzysztof Unrug
Michał Migała i Krzysztof UnrugFoto: Aleksandra Budka

Dzieje się to na roastach, czyli odwróconych benefisach, gdzie wyróżniona osoba, zamiast komplementów i pochwał zbiera przygany  i często mocne przytyki. Pan Krzysztof opowiadał między innymi o swojej gotowości do porażki oraz o spokoju Michała Wiśniewskiego. Poruszony został temat zalet i technik improwizacji i tego, czy jest jeszcze jakaś nadzieja dla polskiego kabaretu. Odpowiemy na pytanie, co komik ma wspólnego z poetą. Postaramy się też zajrzeć choć na chwilę do kreatywnej, krotochwilnej części naszego umysłu oraz dowiemy się, kim są niedzielni piloci i w jaki sposób pożera Krzysztofa pasja z innego wymiaru.