X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Koalicja Obywatelska zawarła porozumienie z PSL ws. koalicji rządzącej w sejmiku pomorskim

Ostatnia aktualizacja: 26.11.2018 13:03
Koalicja Obywatelska zawarła w poniedziałek porozumienie z PSL ws. koalicji rządzącej w sejmiku pomorskim. W poniedziałek rozpoczęła się sesja sejmiku pomorskiego, na którym ma być wybrany marszałek Mieczysław Struk (KO), obecnie pełniący tę funkcję.
Budynek Sejmiku Województwa Pomorskiego
Budynek Sejmiku Województwa PomorskiegoFoto: Google Maps

Szef pomorskiego PSL Krzysztof Trawicki powiedział, że kandydatem na członka zarządu ze strony ludowców będzie radny Józef Sarnowski. Radny ten tydzień temu został wybrany wiceprzewodniczącym sejmiku pomorskiego.

W październikowych wyborach do 33-osobowego sejmiku pomorskiego Koalicja Obywatelska uzyskała 18 mandatów, 13 mandatów zdobyło Prawo i Sprawiedliwość, a 2 - PSL (jeden z radnych Dariusz Męczykowski nie należy do PSL i zapowiada utworzenie klubu niezależnego - przyp.red.).

Koalicja wyborcza KO-PSL będzie oznaczać kontynuację rządów Platformy Obywatelskiej z ludowcami na Pomorzu.

Wybory w 2014 r. do sejmiku pomorskiego wygrała Platforma Obywatelska, uzyskując 17 mandatów, Prawo i Sprawiedliwość poparło zdobyło 9 mandatów, a PSL 7 mandatów. PO zawarła wówczas koalicję rządzącą z PSL - członkiem zarządu województwa pomorskiego został Krzysztof Trawicki. 

dcz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ludowcy poza Sejmem, wzrost notowań Kukiza. Najnowszy sondaż

Ostatnia aktualizacja: 24.11.2018 13:17
Wedle najnowszego sondażu Estymatora dla DoRzeczy.pl gdyby wybory odbyły się w niedzielę, wygrało by je Prawo i Sprawiedliwość. Miejsce na podium odzyskuje Kukiz'15, który może ochwalić się dwucyfrowym wynikiem. 
rozwiń zwiń