X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

PKP nadal stoi ze względu na powódź

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2010 10:30
Polskie Linie Kolejowe informują, że może dojść do wstrzymania ruchu pociągów na niektórych odcinkach. Utrudnienia dotyczyć będą głównie terenów dotkniętych powodzią.

Pasażerowie planujący podróż na linii Tarnów - Nowy Sącz - Muszyna - Krynica muszą liczyć się z faktem, że pociągi pasażerskie kursują jedynie na odcinku Stróże - Nowy Sącz. Na pozostałych odcinkach tej linii doszło do licznych uszkodzeń, spośród których najpoważniejszym jest zniszczenie przez Poprad mostu w Nowym Sączu. Na linii Stróże - Jasło na odcinku Gorlice Zagórzany - Biecz i na odcinku Skołyszyn - Jasło przystąpiono do naprawy uszkodzonych odcinków torów. Naprawiono szkody wyrządzone przez powódź na odcinku Wola Łużańska - Gorlice Zagórzany.

Utrudnienia w ruchu pociągów spowodowane powodzią, burzami i ulewnymi deszczami występują między innymi na odcinkach Starachowice - Kunów, gdzie ruch prowadzony jest po jednym torze. Sąsiedni tor położony na osuwającej się skarpie jest wyłączony z ruchu.
Trwa naprawa uszkodzonych odcinków i szacowanie strat spowodowanych powodziami. W niektórych przypadkach szkody są tak poważne, że naprawa będzie musiała potrwać nawet do lipca. Łączna długość torów zamkniętych dla ruchu pociągów na skutek powodzi wynosi 161 km.

sm

Czytaj także

Uwaga: poważne opóźnienia na kolei

Ostatnia aktualizacja: 03.02.2010 14:51
Największe opóźniania występują na liniach znajdujących się z dala od głównych szlaków kolejowych.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kolej nadal przegrywa z zimą. Najgorzej na południu

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2010 10:20
Dotychczas udało się oczyścić 120 kilometrów linii kolejowych na trasie z Częstochowy do Zawiercia, kłopoty są jeszcze na odcinku 100 kilometrów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gigantyczne spóźnienia PKP. Zima wygrywa z koleją

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2010 10:50
Pociągi PKP spóźniają się po kilka godzin, niektóre w ogóle są odwołane. Tak jest kolejny dzień na południu Polski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Żałoba: PKP zwraca za niewykorzystane bilety

Ostatnia aktualizacja: 14.04.2010 12:30
Trwa żałoba narodowa. Odwoływano koncerty i imprezy sportowe. Urząd Ochrony Konsumentów i Konkurencji apeluje do organizatorów wydarzeń o bezkonfliktowe zwracanie pieniędzy za bilety tym, którzy je zakupili.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Straty na kolei mogą po powodzi sięgnąć 300 mln zł

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2010 10:34
Nadal nieczynnych jest pięć lini kolejowych, które zostały uszkodzone w wyniku powodzi. Na kilku trasach ruch jest ograniczony lub odbywa się z dużym utrudnieniem. Straty w infrastrukturze kolejowej mogą wynieść 300 mln zł.
rozwiń zwiń