X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Paweł Szopa: z wartościami patriotycznymi łatwiej osiągnąć sukces

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2018 10:16
- Budując biznes na wartościach patriotycznych dużo łatwiej osiągnąć sukces niż gdyby się to robiło dla pieniędzy. Zlecając produkcję u polskich producentów napędzamy naszą gospodarkę. Dzięki temu rośnie PKB całego kraju - powiedział portalowi PolskieRadio24.pl Paweł Szopa, prezes Red Is Bad. 

Z Pawłem Szopą rozmawiała Klaudia Dadura (PolskieRadio24.pl).

***

System emerytalny, przemysł zbrojeniowy czy współpraca nauki z biznesem - to tylko część tematów tegorocznego Kongresu 590. W Jasionce pod Rzeszowem w jednym miejscu spotykają się politycy, samorządowcy przedsiębiorcy i eksperci z różnych dziedzin.

To trzecia edycja tego wydarzenia. Kongres odbywa się pod honorowym patronatem prezydenta Andrzeja Dudy. Patronem medialnym jest Polskie Radio.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Adam Mariański: trzeba nie tylko zmieniać przepisy, ale również edukować podatników i urzędników

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2018 09:18
- Mamy zauważalną zmianę jeżeli chodzi o walkę z mafiami vatowskimi. Ściągalność i wpływy z tego tytułu bardzo wzrosły - powiedział portalowi PolskieRadio24.pl Adam Mariański, przewodniczący Krajowej Rady Doradców Podatkowych. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Chraniuk: kolej realizuje duże projekty modernizacyjne

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2018 09:28
- Realizujemy duże projekty. Wkrótce otrzymamy nowoczesne wagony, które będą jeździły na różnych trasach. Zakładamy, że w każdym z nich będzie Wi-Fi. Jeszcze w tym miesiącu sieć zostanie zainstalowana w pierwszym pendolino - powiedział portalowi PolskieRadio24.pl Marek Chraniuk, prezes PKP Intercity. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marek Zagórski: do 2025 roku we wszystkich większych miastach będzie sieć 5G

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2018 09:59
- Istnieje możliwość, że wybierzemy operatora sieci 5G w jednym konkretny mieście. Chcemy jednak zrealizować to przedsięwzięcie kompleksowo. Musimy najpierw zidentyfikować, w których miastach będziemy mieć częstotliwości umożliwiające wprowadzenie 5G - powiedział portalowi PolskieRadio24.pl Marek Zagórki, minister cyfryzacji. 
rozwiń zwiń