more_horiz
Wiadomości

Krzysztof Gawkowski: złożyłem rezygnację z członkostwa w SLD

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2018 18:32
- Złożyłem rezygnację z członkostwa w Sojuszu Lewicy Demokratycznej - poinformował we wtorek Krzysztof Gawkowski, dotychczasowy wiceprzewodniczący ugrupowania.
Krzysztof Gawkowski
Krzysztof Gawkowski Foto: PAP/Radek Pietruszka

Swoją decyzję polityk ogłosił na Facebooku. "W dniu dzisiejszym złożyłem rezygnację z członkostwa w Sojuszu Lewicy Demokratycznej. To była bardzo trudna decyzja, bo ponad osiemnaście lat, które spędziłem w partii pozostawiło we mnie wiele ciepłych wspomnień, a ludzie, których dzięki Sojuszowi poznałem zawsze stanowić będą dla mnie niewyczerpane źródło inspiracji" - oświadczył Gawkowski.

"W życiu każdego człowieka jest czas, w którym coś się zaczyna, ale i kończy. Przez ostatnie lata zawsze starałem się swoją pracą i zaangażowaniem służyć lewicowym wartościom najlepiej jak potrafiłem. Wiem jednak, że nie był to czas wolny od błędów. Wszystkich, których zatem gdzieś po drodze zawiodłem – przepraszam, a ludziom, którzy mnie przez lata wspierali – dziękuję" - dodał.

kad

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Andrzej Rozenek: trwają nieformalne rozmowy o koalicji SLD z partią Razem

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2018 10:44
Trwają nieformalne rozmowy o koalicji SLD z partią Razem - powiedział w piątek Andrzej Rozenek (SLD Lewica Razem). Jak ocenił, jest "sprzyjająca atmosfera" do tworzenia koalicji partii lewicowych.
rozwiń zwiń