X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Radom: Radosław Witkowski ponownie prezydentem miasta

Ostatnia aktualizacja: 05.11.2018 09:44
Radosław Witkowski ponownie prezydentem Radomia - to oficjalne wyniki Państwowej Komisji Wyborczej. Kandydat komitetu Koalicja na rzecz Zmian pokonał Wojciecha Skurkiewicza z Prawa i Sprawiedliwości - obecnego wiceministra obrony narodowej. 
Radosław Witkowski
Radosław WitkowskiFoto: Twitter/Radosław Witkowski

Radosław Witkowski otrzymał poparcie 53,83 procent wyborców, a na Wojciecha Skurkiewicza zagłosowało 46,17 procent.

Radosław Witkowski rządzi Radomiem od 2014 roku. Wówczas wygrał wybory z komitetu PO. Wcześniej był dwukrotnie posłem Platformy. W 2017 roku wojewoda mazowiecki wydał zarządzenie o wygaszeniu mu mandatu po doniesieniach o tym, że był członkiem rady nadzorczej Świętokrzyskiego Rynku Hurtowego, wbrew przepisom antykorupcyjnym.

We wrześniu tego roku Wojewódzki Sąd Administracyjny nie uwzględnił skargi prezydenta Radomia na tę decyzję. Radosław Witkowski zapowiedział skargę kasacyjną do Naczelnego Sądu Administracyjnego.

tjak

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak