X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
more_horiz
Wiadomości

Grzegorz Hyży: ładuję się dźwiękami, a nie złymi emocjami

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2018 09:00
- Unikam miejsc, gdzie ludzie plotą, co im ślina na język przyniesie. Natomiast uważnie słucham, gdy ktoś konstruktywnie mnie krytykuje - przyznaje wokalista i muzyk, Grzegorz Hyży.

Artysta, który debiutował w jednym z telewizyjnych talent show, wrócił do tej formuły i jako juror "The Voice of Poland" ocenia młode talenty oraz szkoli swoją drużynę. Jakich rad udziela? Kiedy krytykuje? Czy chodzi na lekcje śpiewu i jak spędza czas "między płytami"? O tym w materiale Uli Kaczyńskiej.


 

Czytaj także

Kulisy Kultury: Marcelina o końcu wakacji i początku nowej przygody

Ostatnia aktualizacja: 12.10.2018 13:00
"Koniec wakacji" to najnowszy album Marceliny, która tym razem do współpracy zaprosiła m.in. jednego z najciekawszych reprezentantów muzyki elektronicznej w Polsce - Kubę Karasia z The Dumplings. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kulisy Kultury: Dlaczego Reni Jusis podgląda swoich fanów?

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2018 09:40
- Przed koncertem nie mam czasu na medytację, ale lubię zza kulis podglądać publiczność. Z jednej strony to mnie uspokaja, z drugiej mobilizuje, żeby dać z siebie wszystko - mówi Reni Jusis.
rozwiń zwiń